їзда на велосипеді користь

Велосипед - мабуть, перший засібпересування, яке освоює людина ще в дитинстві. Якщо раніше ними користувалися, в основному, діти і підлітки, то зараз у багатьох країнах дорослі люди використовують велосипеди як основного транспорту. Утім, навіть серед тих, хто користується автотранспортом або метро, ​​багато шанувальників велоспорту в якості активного відпочинку або спорту. Всім відомо, що їзда на велосипеді корисна, і зараз ми розглянемо детально, які саме плюси вона в собі несе.

Їзда на велосипеді: м'язи

Якщо ви використовуєте велосипед не рідше 3-4 разів натиждень, ви істотно зміцнюєте свої м'язи і підвищуєте енергію. Для того щоб м'язова система функціонувала нормально, вона повинна бути постійно задіяної. Однак звичайний спосіб життя сучасної людини, як правило, пов'язаний з сидячою роботою і переміщенням на авто, чому м'язи стають слабкими і в'ялими. Їзда на велосипеді - відмінний спосіб додати в свої дні трохи руху! Найприємніше - під час такого переміщення задіяні більшість важливих м'язів тіла, особливо ніг, спини, живота і сідниць. Це - простий і приємний спосіб підтримувати своє тіло у формі!

Їзда на ровері: користь для сідниць і ніг

Якщо ваш тип постаті - «груша», і ви легкоповнієте в стегнах і сідницях, велосипед потрібен вам, як нікому іншому! Активно задіюючи м'язи проблемних зон, цей транспорт допоможе вам легше справлятися з особливостями фігури і підтримувати стрункість форм. Велоподорожі для такого типу фігури - одне з кращих рішень.

Їзда на велосипеді: користь для схуднення

Їзда на велосипеді - це прекрасна аеробненавантаження, а якщо ви їдете в гору - то і кардіо-навантаження. Як відомо, саме це дозволяє ефективно боротися з жировими відкладами. До того ж, активна їзда на велосипеді дозволяє витрачати 300-500 калорій на годину, що не може не привести до зниження ваги.

Що тренує їзда на велосипеді?

Крім м'язів, що очевидно, їзда на велосипедідозволяє тренувати масу інших органів і систем організму. Користь виявляється настільки великою, що навіть складно повірити в те, що все це - ефект від простої велопрогулянки!

 1. Користь для кісток і суглобів. Завдяки тому, що при такій їзді активно працюють суглоби, це відмінна профілактика болю. А рух дозволяє зміцнювати тканини, що робить організм більш витривалим і стійким.
 2. Користь для серцево-судинної системи. Завдяки тому, що їзда на велосипеді дає ефект кардіо-тренування, судини зміцнюються, а серце починає працювати в здоровому ритмі. Відомо, що їзда на велосипеді нормалізує кров'яний тиск.
 3. Користь для нервів. Будь-спорт допомагає знімати стрес, створює гарний настрій і розслабляє, а велопрогулянки прекрасно допоможуть досягти такого ефекту.
 4. Користь для дихальної системи. Аеробні навантаження дозволяють поліпшити вентиляцію легенів, звільнити організм від токсинів і очистити легені.
 5. Користь для імунітету. Коли тіло рухається, м'язи міцні, а серце здорове, імунні сили організму, що захищають нас від бактерій, дуже великі. Їзда на велосипеді побічно сприяє зниженню ризику простудних захворювань.

Ви все ще замислюєтеся про те, чим хороша їздана велосипеді? Просто уявіть, як зміниться ваше життя: Ви станете стрункішою, красивіше, здоровішими і життєрадіснішими, а значить, покращиться сама якість вашого життя!

їзда на велосипеді корисно

Їзда на велосипеді: протипоказання

На жаль, не кожній людині можна кататися на велосипеді. Є й невеликий список протипоказань:

 • серйозні захворювання серцево-судинної системи;
 • захворювання хрящової і суглобової тканини;
 • ураження судин головного мозку;
 • порушення координації;
 • ламкість кісток;
 • окремі форми анемії.

Всім іншим можна сміливо користуватися всіма перевагами використання велосипеда.