який велосипед краще вибрати

Їзда на велосипеді - це прекраснепроведення часу і відмінний вид спорту, який надає організму істотну допомогу. Щоб це заняття приносило максимально користі і задоволення, слід підібрати собі підходящого «залізного коня». Сьогодні на ринку представлено так багато асортименту цього товару, що просто не знаєш який велосипед краще вибрати, однак є деякі правила, дотримуючись яких ви зможете підібрати для себе саме той велосипед, який буде відповідати вашим вимогам.

Який велосипед вибрати?

Як правило, велосипед вибирають за такими параметрами:

  • ростовка рами;
  • вага;
  • комплектуючі;
  • марка;
  • дизайн і т.д.

Але перш ніж приступити до купівлі велосипеда,вам слід визначитися, для чого він вам потрібен (для занять спортом, просто для пересування і т.д.) і де ви будете їздити (місто, гірська місцевість тощо).

Який велосипед вибрати для міста?

Для їзди по місту відмінно підійде дорожнійвелосипед, як правило, такі моделі обладнані кошиками, багажниками, регульованим кермом і досить комфортним сідлом. Дорожні велосипеди мають ручні і ножні гальма, а амортизатори зазвичай відсутні.

Який велосипед вибрати для їзди по гірській місцевості?

Гірські велосипеди мають міцні колеса, товстіпокришки, міцну раму, передні, іноді задні амортизатори. Завдяки цим якостям ви спокійно подолаєте на такому велосипеді крутий підйом або спуск.

Який велосипед підійде для виконання складних трюків?

ВМХ, це те, що треба для любителів гострихвідчуттів. Ці велосипеди, як правило, не мають сідла, тому що призначені не для їзди, а саме для виконання трюкових елементів. Ці моделі невеликого розміру, мають міцну низьку раму і не мають перемикача швидкостей.

Який велосипед підійде для туристів?

велосипед який вибрати

Велогібріди, саме такі моделі вибирають длясебе люди, що займаються туризмом. Ці велосипеди здатні розвивати хорошу швидкість, мають міцну раму, перемикач швидкостей, гальма, а головне це засіб пересування пристосоване і до їзди по нормальній дорозі і по гірській місцевості.

Який велосипед підійде для швидкісної їзди?

Для цих цілей слід вибрати шосейнийвелосипед. Його відрізняє дуже легка і низька рама, відсутність підвісок, вузькі колеса, низький кермо. Велосипед досить мало важить, тому на ньому можна розвинути пристойну швидкість.