як вибрати велосипед

Щоб зрозуміти, як вибрати хороший велосипеднеобхідно розібратися, що у виборі велосипеда є найважливішим, а саме: скільки і де на ньому будуть їздити, кількість грошей, які можна витратити на його придбання, а також зріст, вага і вік його власника.

Як правильно вибрати велосипед?

Сьогодні для кожного завдання існує спеціальнийвелосипед. З одного боку, це добре, тому що можна підібрати ідеальний транспорт і вдосконалюватися у виконанні конкретного завдання на ньому. З іншого боку, якщо може знадобитися виконання різних завдань, то для їх здійснення можуть знадобитися різні велосипеди.

Як вибрати велосипед за характеристиками?

Розглянемо найпоширеніші велосипеди для щоденних завдань.

Гірські велосипеди є найпопулярнішимтипом, завдяки своїй універсальності, міцності, невибагливості, хорошому управлінню, відмінному оснащення при відносно невисокій ціні. Цей велосипед хороший на лісових і паркових стежках, польових дорогах, для занять фітнесом, для затяжних велопоходів, де на шляху будуть зустрічатися круті спуски і підйоми. Найбільш популярним типом їзди на такому велосипеді є «крос-кантрі». Амортизована передня підвіска і товсті покришки роблять його універсальним велосипедом практично на будь-якій дорозі. Гірський велосипед має широким асортиментом комплектуючих і при бажанні його можна модифікувати на будь-який смак. При всіх своїх плюсах, цей велосипед досить важкий. Його вага становить від 12 до 15 кг. Тип комплектуючих і спортивна посадка орієнтовані, в основному, на заняття спортом, а не на комфорт транспорту.

Вершиною розвитку гірського велосипеда єдвухподвес. Дві працюючі амортизовані підвіски надають більше можливостей. Такі велосипеди популярні для їзди в стилях «трейл», «крос-кантрі» і «олл-Маунт». У Двухподвес використовуються новітні матеріали і технології. Вони забезпечують легкість, швидкість, надійність, комфорт, маневреність в будь-яких умовах на дорозі. З мінусів даного виду транспорту можна відзначити більш високу ціну в порівнянні з гірським велосипедом.

Головною характеристикою міського татуристичного велосипеда є зручність використання його як транспорту і хороший накат по асфальтованій дорозі. Такі велосипеди часто використовують як засіб пересування.

Як вибрати велосипед для міста правильно?

Існує кілька видів міських байків. Вони можуть бути повністю укомплектовані в магазині всім необхідним, а також міські велосипеди можуть бути складними, де основним плюсом є їх мобільність, а недоліком - низька швидкість.

Як вибрати велосипед по зростанню?

Багато хто задається питанням щодо того, яквибрати розмір велосипеда правильно. У кожної людини свої дані зростання, ваги і віку, тому і велосипед необхідно підбирати індивідуально, грунтуючись на персональні показники, щоб їздити на ньому було зручно, комфортно і максимально безпечно. Існує певний алгоритм вибору велосипеда по зростанню. Перш за все, необхідно знати своє зростання. Далі, по конкретній моделі можна вивчити сітку розмірів виробника або звернутися до універсальних сіток. Якщо зростання знаходиться на кордоні розмірів, існує ряд слушних рекомендацій, як правильно вибрати велосипед. У такому випадку для спортивної їзди краще вибрати більший розмір, а для звичайного катання - менший. Варто пам'ятати, що їзда на велосипеді невідповідного розміру - це не тільки незручно, а ще й небезпечно.

Розмірна сітка підбору велосипеда по зростанню: