як вибрати велосипед для жінки

Багато жінок намагаються підтримувати себе вхорошій формі і для цього відвідують фітнес центри, басейни, «сидять» на дієтах, займаються різними видами спорту. І, мабуть, одним з найбільш ефективних способів підтримки свого тіла в тонусі є їзда на велосипеді. Щоб такий вид спорту приносив не тільки задоволення, але користь потрібно, щоб «залізний кінь» підходив саме вам і відповідав усім вашим вимогам. Мало хто з представниць прекрасної статі знає, що існує велосипеди, призначені саме для дівчат, тому спробуємо з'ясувати, як же вибрати жіночий велосипед.


Як вибрати велосипед для жінки?

Отже, щоб підібрати потрібний велосипед слід враховувати деякі моменти:

  1. сідло. Краще щоб така «деталь» вашого засобупересування була жорстким, як не дивно, таке сідло набагато зручніше, ніж м'яке. Оскільки жіночі стегна набагато ширше чоловічих, то і сідло має бути ширше і коротше. Майте на увазі, якщо ви плануєте кататися на велосипеді в сукні або спідниці, то сідло повинно мати короткий ніс.
  2. рама. Жіночий велосипед від чоловічого відрізняє низькарама, знову ж таки це пов'язано з тим, що раніше жінки вважали за краще носити спідниці, а не брюки. Ви можете вибрати для себе «залізного коня» і з високою рамою, головне щоб було зручно.
  3. Розмір. Розмір велосипеда зазвичай підбиратися з урахуванням зростання жінки. Як правило, довжину рами виробники вказують під сидінням, і ці цифри відповідають певному зростанню.
  4. кермо. Зазвичай жіночі моделі велосипедів мають більш вузький і довгий кермо.

Користь велосипеда для жінок:

  • відновлює роботу нервової системи, допомагає впоратися з депресією;
  • покращує циркуляцію крові по венах, а значить, допомагає при варикозі;
  • благотворно впливає на роботу серця;
  • розвиває координацію;
  • сприяє схудненню;
  • підвищує уважність і ін.