Як підібрати розмір рами велосипеда по зростанню

Як підібрати розмір рами велосипеда по зростанню -цим питанням можуть потурбуватися не тільки ті, хто вперше його набуває, але і більш досвідчені користувачі цього засобу пересування інших моделей. Найважливіший параметр в такому випадку - висота рами.

Як підібрати розмір рами велосипеда?

Ростовка велосипеда виробниками прив'язуєтьсядо висоти рами велосипеда. Однак у продажу можна зустріти безліч різних марок велосипедів, рами яких будуть відрізнятися не тільки висотою, але і по конфігурації. Найбільш прості моделі мають всього декілька ростовок, інші - більше десятка. Орієнтуватися в такому випадку потрібно на класичну ростовку, маючи на увазі, що її, можливо, доведеться коригувати після пробної поїздки.

Маркування XS (13-14 дюймів) підходить длялюдини 130-155 см, S (15-16 дюймів) - 145-165 см, M (17-18 дюймів) - 155-180 см, L (19-20 дюймів) - 170-185 см, XL (21-22 дюйма) - 180-195 см, XXL (23-24 дюйма) - 190-210 см. Такий розкид пояснюється деякими особливостями людського тіла, коли, наприклад, при високому зростанні у людини короткі ноги, а також індивідуальними звичками і манерою їзди. У будь-якому випадку - без регулювання керма і сидіння покупцеві не обійтися.

Як по зростанню підібрати розмір велосипеда?

Один з елементарних способів визначити підходитьвелосипед по зростанню чи ні - встати над його рамою. Проміжок від рами до промежини повинен залишатися від 5 до 15 см. Наступний крок покупця - сісти в сідло і оцінити якість і комфорт вироби. Не завадить і пробна поїздка, яка покаже всі недоліки і переваги велосипеда.

Для активної і екстремальної їзди фахівцірекомендують вибирати велосипед меншого розміру, завдяки чому можна поліпшити маневреність. Людині з великим вагою краще придбати менший з можливих велосипед, а для людей середньої статури і худих підійдуть максимальні з можливих розміри. При довгих руках і ногах можна купувати великий велосипед, при коротких слід вибрати маленький.

Як підібрати розмір рами велосипеда