спортивна гімнастика для хлопчиків

Як правило, всі прагнуть віддати сина в секції,де вчать постояти за себе. Втім, це не зменшує популярності такого виду занять, як спортивна гімнастика для хлопчиків. Звичайно, гімнастичні кружки більш популярні для дівчаток, але і сильній статі вони можуть принести багато плюсів. Перед тим, як віддати дитину в спортивну гімнастику, варто гарненько розібратися у всіх її видах і визначитися з напрямком.

Спортивні види гімнастики

Перш за все, необхідно розмежовувати дійсно спортивні види гімнастики від просто гімнастики. Отже, до спортивних видах гімнастики офіційно відносять такі дисципліни:

  • спортивна гімнастика;
  • художня гімнастика;
  • спортивна акробатика;
  • спортивна аеробіка.

Іноді елементи спортивної гімнастики зустрічаються і в інших дисциплінах, але для того, щоб стати саме гімнастом, необхідно вибирати з цих чотирьох можливих варіантів.

Характеристика спортивних видів гімнастики

Не всі види спортивної гімнастики підходять для хлопчиків. Розглянемо всі види більш докладно і визначимо їх основні особливості:

Спортивна гімнастика

Це олімпійський многоборной вид спорту, в якийвходять (у чоловіків) - вправи на кільцях, на перекладині, на коні, на брусах, вільні вправи, а також опорні стрибки. Як правило, в такі заняття тренери включають елементи і вправи з акробатики, ритмічної гімнастики, ігри, хореографії, та ін.

Художня гімнастика

Цей вид спорту - виключно жіночий. Сюди входять різні танцювальні елементи, які можуть виконуватися як з різними предметами в руках, так і без них. Це також олімпійський вид спорту.

спортивна акробатика

Цей вид спорту має на увазі різнізмагання і першості. Акробатика включає три групи вправ: акробатичні стрибки, парні та групові вправи, вправи на батуті. Проводити тренування можна і в спортивному залі, і на спортмайданчику.

спортивна аеробіка

Цей вид спорту передбачає виконаннябезперервного комплексу вправ, в який входять поєднання технічно складних ациклических рухів, різні за складністю елементи взаємодії між партнерами. Спортивна аеробіка має на увазі індивідуальні виступи, змішані пари, трійки і шістки в різних складах. Основу хореографії становлять базові аеробні кроки і різні їх сполуки. З 1995 року це олімпійська дисципліна.

Спортивна гімнастика для хлопчиків: чи не небезпечно?

Багатьох лякає спортивна гімнастика і акробатика,оскільки ці види спорту здаються найбільш травмонебезпечними. Навпаки, перед виконанням кожного елемента його розбирають на кілька дрібних і простих, що дозволяє відточити виконання до автоматизму і виконувати його настільки ж легко і природно, як простий перекид. Діти в спортивній гімнастиці ніколи не бувають незграбними і незібраними, адже дисципліна і злагодженість рухів - виразно їх сильна сторона!

В ході таких занять розвивається не тільки спритність і координація рухів, але я вся м'язова система.

діти в спортивній гімнастиці

Через різноманітної навантаження це відбуваєтьсярівномірно, і такі спортсмени завжди виглядають струнко і підтягнуто. Швидкі руху, якими наповнені тренування, прекрасно розвивають дихальну і серцево-судинну системи, що робить їх роботу злагодженої і гармонійною. </ P>

Регулярні навантаження зміцнюють кістки і суглоби,що, в свою чергу, дозволяє менше піддаватися ризику отримання травми. До того ж, дитина, який з 5-7 років виконує різні трюки і вправи, прекрасно вміє групуватися, що дозволяє йому не боятися випадкових травм і впевнено почувати себе в будь-якій ситуації.