незвичайні види спорту

Всім нам відомо величезна кількість різнихвидів спорту. Від простого футболу, баскетболу, легкої атлетики, до керлінгу, більярду та черлідингу. Але в світі існує маса інших незвичайних видів - унікальних, цікавих, неординарних і часом навіть, божевільних. Йтиметься про самих незвичайних видах спорту, які винайшли люди з творчим способом мислення і які, безперечно заслуговують на увагу.

джиббінг

Джибінг припаде до душі тим, хто не зміг освоїти скейтборд або ролики. Все, що знадобиться для такого захоплення - пара кросівок зі спеціальним поглибленням, щоб ковзати по поручнях.

Боссабол

Це дуже видовищний варіант бразильського пляжноговолейболу. Гра відбувається на спеціальному майданчику, обладнаної батутами та дозволяє гравцям злітати високо над сіткою. На перший погляд може здатися, що все просто, але насправді, це дуже сложнокоордінационниє вид спорту.

Скібоб

Цей вид спорту особливо близький любителям зимовихрозваг. На зміну лиж і сноубордів в скібобе катання відбувається на якомусь гібриді - велосипеді з лижами. На відміну від гірських лиж та сноуборду, скібоб менш небезпечний і травматичний, а емоції, практично, ті ж.

шахбокс

Прабатько цього виду спорту - Фінляндія. Протягом 11 раундів спортсмени грають партію в шахи, потім переходять на ринг і боксують. За сумою набраних балів і визначається переможець.

Крім індивідуальних видів, є цікаві види спорту, які мають на увазі командну гру. Наприклад - футдаблбол. Цей вид футболу не менш видовищний, а поінформативності навіть перевершує свого класичного попередника. Поле, ворота і кількість гравців однакові, але на поле два м'ячі - рожевий і блакитний. У матчі дозволено необмежену кількість замін, замість двох суддів гру обслуговує чотири - по два на кожен м'яч. Ще одна відмінність від класичного варіанта - відсутність офсайду.

Херлінг

Це дуже емоційна гра - суміш хокею,футболу і бейсболу. Футбольна форма, хокейний шолом і ключка, схожа на бейсбольну биту. Суть гри полягає в тому, щоб забити якомога більше м'ячів у ворота суперника.

Конкере

Гра в Конкере була перейнята дорослими уанглійських школярів. Суть її така, що Конкере (рід каштана) нанизується на мотузку і два гравці по черзі намагаються вдарити своїм каштаном каштан суперника, поки той не злетить з шнурка. Проводять по черзі по три удари,

боссабол

тим, хто програв вважається той, чий Конкере розвалиться першим.</ P>

Крім перерахованих вище видів існує щемаса цікавих, нових і вигадливих спортивних ігор. Самі незвичайні види спорту часто мають співзвучні назви. Болотний футбол і підводний хокей, гонки на газонокосарках та гонки за сиром, спортивна сауна і фінський біг з дружинами.

Світ спорту різноманітний і розвивається швидкимитемпами. Не дивно, якщо незабаром на Олімпіаді ми зможемо спостерігати Чемпіонат з стусанів в гомілку, метання рушники, перегони на ліжках і масу інших екстраординарних спортивних ігор і єдиноборств.