силові види спорту

Ті, хто стежать за своєю фігурою і хочуть мати НЕтільки струнке, але і красиве рельєфне тіло, знають, що краще, ніж силові види спорту в цьому нічого не допоможе. Список силових видів спорту в яких жінки можуть спробувати свої сили досить значний і ми хочемо подібно зупинитися на деяких з них.

Важка атлетика для жінок

Важка атлетика - силовий вид спорту, якийзаснований на виконанні вправ з підняття важких предметів. У ній найчастіше використовуються такі снаряди як штанга і спортивна гиря. Хоча важка атлетика вважається переважно чоловічим видом спорту, жінки теж пробують в ній свої сили і домагаються успіхів. Тут все залежить від грамотності тренера, який повинен враховувати особливості жіночого організму, який від природи слабкіше чоловічого, при побудові схеми занять. Що стосується побоювання багатьох представниць прекрасної статі щодо того, що після тренувань їх тіло зміниться і стане схоже на чоловіче, це не так. Якщо не брати в необмежених кількостях стероїди, то тіло стане сильніше, але не зміниться зовні.

Гирьовий спорт і жінки

Гирьовий спорт теж досить популярний середжінок, так як він допомагає не тільки створити прекрасне тіло, але і розвинути силу. Серед достоїнств гир можна назвати їх доступність, економічність і простоту. Але варто пам'ятати, що це досить складний вид спорту, що вимагає серйозної підготовки і певних фізичних можливостей. Тому відразу починати займатися з гирями не рекомендується. Краще спочатку пройти хороший курс фізпідготовки, а потім переходити до більш важких навантажень. При цьому дослідження довели, що такі силові тренування, при обліку особливостей жіночої фізіології, зміцнює м'язи і зв'язки тазового дна, покращує здоров'я і фігуру. Найкраще починати заняття з гирями в ранньому віці, до 18-20 років, тоді легше досягти бажаних результатів, якщо ж ви вирішили вибрати цей вид спорту в більш пізньому віці, то слід акуратно і раціонально підходити до тренувань, не перевантажуючи свій організм.

Пауерліфтинг для жінок

Якщо вам подобаються силові види спорту, топауерліфтинг, відмінно підійде для розвитку м'язів і зміцнення здоров'я. Саме за допомогою цього виду спорту можна надати своєму тілу рельєф, який ви ніколи не отримаєте, займаючись на тренажерах в спортивному залі. Звичайно це набагато складніше, але результат того вартий, а ось побоювання з приводу того, що після тренувань у вас м'язи стануть такими ж величезними, як у чоловіків, абсолютно безпідставні, оскільки жіночий організм влаштований по-іншому і це неможливо. По-перше, через те, що у жінок занадто низький рівень тестостерону, який відіграє дуже важливу роль для збільшення м'язової маси. По-друге - більшість жінок не вживають стільки білка, скільки потрібно для росту м'язів.

жіночий армрестлтнг

Ще один цікавий для жінок силовий вид спорту - армрестлінг.

важка атлетика женщінs

Змагання з армреслінгу серед жінок збираютьбільше глядачів, ніж аналогічні заходи серед чоловіків, але часто цим видом спорту цікавляться тільки ті дівчата, які хочуть виступати на професійному рівні. Просто для себе, для підтримки краси і здоров'я такими вправами мало хто займається. </ P>

Ще одні цікаві змагання, в якихберуть участь жінки - армліфтингу. У цьому виді змагань вага потрібно піднімати за круглу обертову ручку, діаметр якої 60 мм. Для перемоги в цьому виді спорту важлива не стільки загальна фізична підготовка, а саме сила хвата, тому в таких змаганнях часто також беруть участь професійні спортсменки.