користь велосипеда для здоров'я

Велосипед благотворно впливає на весь організм в цілому - його «любить» наше серце, легені, травний тракт і більше всіх, нервова система на пару з мозком.

Користь велосипеда для здоров'я серця

В першу чергу, він приносить колосальну користьсерцю, дихальної та нервової систем. Коли ви крутите педалі, зміцнюються м'язи не тільки ніг, але і самої серцевого м'яза, а все за рахунок більш інтенсивного скорочення, яке стає необхідністю - адже працюють м'язи ніг потрібно живити киснем, а значить, треба качати кров.

У чому ще користь велосипеда?

Велосипедні прогулянки справляють на наш організмрелаксуючу дію. Вони дарують нам заряд енергії, бадьорість і гарний настрій протягом усього дня - обертаючи педалями після роботи, ви повністю зніміть напругу з нервової системи.

Також велосипед є дуже корисним для людей, які страждають варикозом. Коли ми крутимо педалі, кров циркулює по венах швидше, тим самим зменшує застійні явища в судинах.

Користь велосипеда для схуднення

Не можна не сказати про колосальну користьвелосипеда і для схуднення. Залежно від вашої ваги за 30-ти хвилинну велопрогулянку, є можливість спалити від 155 до 315 ккал. Всього година в день на велосипеді допоможе вам позбавитися від зайвої ваги і знайти красиве, підтягнуте тіло (та й до того ж, заощадити на громадському транспорті).

Велосипед - можливу шкоду

У чому користь велосипеда ми розібралися, поговоримоі про шкоду. Потрібно пам'ятати, що катання на велосипеді протипоказано при деяких захворюваннях (наприклад, захворюваннях серцево-судинної системи, хрящової і суглобової тканини). Поширеним явищем є пошкодження колінних суглобів. Перед їздою варто гарненько розім'ятися, щоб мінімізувати ризик пошкодження.