велосипед для схуднення

Малорухливий спосіб життя - одна з основнихпроблем, яка властива сучасній людині і є вагомою причиною набору ваги. Для того щоб підтримувати своє тіло у формі, важливо регулярно давати тілу фізичне навантаження. У комплексі з помірним, правильним харчуванням це може назавжди вирішити проблему зайвої ваги. З цієї статті ви дізнаєтеся про схуднення за допомогою велосипеда.

Користь велосипеда для схуднення

Велосипед дає можливість проводитибагатопланові тренування: з одного боку, долаючи гори і рівні поверхні, ви отримуєте різне навантаження, як і в разі, якщо міняєте швидкість протягом шляху. Крім цього, на відміну від бігу, велосипед знижує навантаження на суглоби нижніх кінцівок, чому можна вважати його більш прийнятним для людей, які мають проблеми з цією сферою. Ефективний велосипед як засіб для схуднення і тому, що спалює за годину їзди, в залежності від темпу і ухилу, 300-500 калорій. Якщо ви весь день проводите на велосипеді по вихідним, і не нехтуєте цим методом пересування в будні - вага буде танути досить швидко.

Якщо ви будете їздити на велосипеді на роботу,навчання, в магазин, на прогулянку, просто у справах - ви принесете чималу користь своєму організму і вазі в тому числі. Звичайно, у багатьох регіонах сезон триває занадто малий час, але взимку ви можете перейти на велотренажер - нехай це вже не дозволить добиратися до потрібного місця, зате ви будете продовжувати отримувати звичну навантаження.

Їзда на велосипеді для схуднення

Не варто давати організму забійні навантаження і зпершого ж разу пускатися в велокрос довжиною 50 кілометрів. Почніть з малого: катайтеся по 30-60 хвилин 3-4 рази на тиждень. Знайдіть собі компаньйона, і катайтеся на вихідних у парку по 2-3 години.

велосипед для схуднення ніг

У компанії цей час пролітає непомітно, а якщовикористовувати велосипед як корисний транспорт, то ви не тільки вирішите для себе проблему пробок, парковок і черг, а й швидко приведете тіло в форму.</ P>

Однак не варто розраховувати на один лишевелосипед. Якщо ви щодня їсте солодощі, проблем з вагою уникнути буде досить важко. Наведіть своє харчування до норми: на сніданок їжте каші, на обід - супи, на вечерю - нежирне м'ясо, птицю або рибу з овочевим гарніром.

У разі, якщо регулярні тренування поєднуються з правильним харчуванням, велосипед для схуднення буде дуже ефективним, і дозволить скидати по 1-1.5 кг на тиждень без серйозних зусиль.