скільки білка в одному яйці

Всім нам добре відомі курячі яйця єневід'ємною частиною раціону практично кожної людини. Про це свідчить наступний факт: за рік кожна людина з'їдає близько 200 яєць. Мексика займає лідируючу позицію в усьому світі за споживанням яєць, в середньому, на душу населення в рік припадає близько 22 кг яєць, а це близько 1,5 яйця в день. Настільки великим попитом курячі яйця користуються завдяки їх невисокій ціні, а також, через настільки великій території проживання і кількості курей, які здатні забезпечити яйцями практично всіх жителів землі.

Користь курячого яйця

Ми чули про величезну користь яйця, жовтків ібілка. У них криється величезна кількість мікро, макроелементів, вітамінів і амінокислот. До складу курячих яєць входять вітаміни групи А, Е, В, С, D, Н, К, РР. Не менш багаті яйця на мінеральні речовини такі як магній, йод, калій, кальцій, бор, молібден, хлор, цинк, сірка, залізо, мідь, марганець і кобальт. Також в них міститься велика кількість амінокислот (глутамінова і аспарагінова кислота, лейцин, лізин, серин, ізолейцин, треонін).

Корисні властивості яєць безпосередньо пов'язані з його чудовими складовими, в тому числі і з тим, скільки білка в яєчному білку (як би смішно це не звучало!).

Вони відмінно зміцнять вашу імунну систему,нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту і захистять від катаракти. Регулярне вживання курячих яєць послужить хорошою профілактикою серцево-судинних та онкозахворювань, а також зміцнить кісткову тканину, підвищить ваші розумові здібності і поліпшить пам'ять.

До того ж, курячі яйця, а саме курячий білок,буде вельми корисний для тих, що худнуть людей, а також для тих, хто бажає наростити м'язову масу. Яєчний білок є відмінним, а головне натуральним джерелом протеїну. А потрібно він для створення, збереження і відновлення м'язової тканини організмом.

Білок в білку

Ну, давайте ближче до фактів. По-перше, розглянемо, скільки білка в одному яйці. В одному курячому яйці міститься близько 4-5 г білка. Хочеться відзначити, що курячий білок в рази перевершує молочний і навіть білок яловичини або риби.

Яєчний білок засвоюється нашим організмом на 94%,в той час як яловичий, наприклад, всього на 73%. Яєчний білок на 90% складається з води, решта - саме протеїн. У ньому міститься величезна кількість ніацину, вітаміну К, В2, В6, В12, Є. Також він славиться високим вмістом вітаміну Д, в цьому його здатний перевершити лише риб'ячий жир. Вміст жирів в яєчному білку мінімально, завдяки цьому його прийнято вважати низькокалорійним продуктом.

А тепер відповімо на найпоширеніші питання щодо яєчного білка:

  • скільки білка в яйці вареному - 12, 7 г / 100 г;
  • скільки білка в перепелиному яйці - 13,1 г / 100 г;
  • скільки калорій в білку яйця - 48 ккал.

Все добре, але в міру. Надмірне споживання яєць, завдяки тому, скільки білка в 1 яйці, досить таки серйозно може відобразитися на нашому здоров'ї. Існує думка, що разом з курячими яйцями в наш організм потрапляє величезна кількість «поганого холестерину». Все так, але разом з ним в організм також надходять і велика кількість фосфоліпідів, вітамінів і лецитину. Завдяки цьому холестерин практично не відкладається.

скільки білка в одному яйці

</ P>

Людям, що страждають на діабет, слід серйознопоставитися до кількості з'їдених яєць, адже їх надмірне споживання в доповненні з серйозними захворюваннями в наявності, збільшує ризик розвитку інсульту, інфаркту.

Щоб уникнути цього, слід просторегулювати кількість споживаних яєць, а також стежити за їх якістю і способом приготування. У день можна з'їдати не більше 100 г, в одному яйці близько 50 м Отже, два яйця в день буде достатньо. І варто пам'ятати, що вживати куряче яйце в сирому вигляді ні в якому разі не варто, краще зваріть або підсмажте його.