родзинки калорійність

Ні, напевно, людини, який ніколи не ївродзинок. Висушені ягоди стиглого винограду - відмінне ласощі, яке може стати чудовим десертом. Також часто родзинки додають в різні страви, що надає їм особливий тонкий смак. Це може бути здобна випічка або плов, вишуканий салат або фруктовий десерт. Ізюм в будь-якій страві буде до місця.

Скільки калорій в родзинках?

Давайте замислимося, скільки калорій в родзинках і наскільки він корисний.

У світі існує величезна кількість сортіввинограду. Він різниться за своїм призначенням - столовий або винний, за формою ягід, смаком, кольором, наявності і відсутності кісточок, калорійності, кількості корисних речовин і так далі. Ягоди будь-якого сорту можна висушити, проте далеко не з усіх при цьому вийде родзинки.

Ізюм роблять з столових сортів винограду,вміст цукру (фруктози, сахарози) яких не менше 20%. Але варто зазначити, що різні види родзинок будуть сильно відрізнятися між собою по калорійності і вмісту вітамінів, мікроелементів і корисних речовин.

Скільки калорій в чорному родзинках?

Неможливо сказати абсолютно точно, скількикалорій міститься в чорному родзинках. Це залежить не тільки від сорту, але і від того, в якій місцевості зріс виноград, сонячний чи був рік, скільки випало опадів і т.д.

В середньому, чорний родзинки містить 250-260 ккал на 100 г. Якщо ж мова йде про родзинках без кісточок (інакше кишмиш), то калорійність його зростає до 270-300 ккал.

Ізюм відноситься до тієї групи сухофруктів, які містять в собі набагато більше корисних для людського організму речовин, ніж ті ж ягоди в свіжому вигляді.

Чорний виноград більш калорійний і містить більше вітамінів і фруктового цукру, ніж білий, а значить і родзинки з таких сортів винограду виходить більш корисним, але і більш калорійним.

Калорійність світлого родзинок трохи нижче, ніжчорного. Однак ця різниця незначна. В середньому це 240-260 кКал на 100 г. Основною відмінністю чорного і білого родзинок можна назвати вміст цукрів. У білому воно значно нижче, тому такий вид родзинок в невеликих кількостях можна додавати в страви навіть людям з цукровим діабетом.

Крім того, білий виноград, а значить і родзинки, менш аллергичен. Дітям раннього віку рекомендують з цієї причини саме білий родзинки.

Ізюм та його калорійність при дієті

Ягоди сушеного винограду дуже корисні. Тому, незважаючи на свою відносно високу калорійність, родзинки часто додається в раціон при дієті.

По-перше, тому що при дієті в організм маєнадходити достатня кількість поживних речовин, а також корисних мікроелементів та вітамінів. Разом з родзинками ми отримуємо калій, необхідний для серцевого м'яза, клітковину, корисну для травлення, фруктозу, стимулюючу розумову діяльність. Крім того в родзинках містяться сполуки, що сприяють омолодженню організму.

А по-друге, ніяка дієта не буде результативною, якщо в її процесі людина весь час голодний. Після закінчення такої

калорії родзинки

дієти вага швидко набирається знову, та ще й з лишком. Тому так важливо, щоб їжа при дієті була смачною і корисною. Додаючи в свій раціон виноград і ізюм, ви досягаєте такого результату.</ P>

Калорії і родзинки

Ізюм, безперечно, корисний і смачний. Часто його включають в вітамінні суміші, які необхідні для підтримки організму в період простудних захворювань або після важких хвороб.

Однак при частому і рясному вживанні родзинок, ми ризикуємо набрати зайву вагу.

Якщо ви стежите за здоров'ям і фігурою, включайте в свій раціон родзинки і виноград, але знайте міру.