харчова цінність м'яса

М'ясо та м'ясні продукти входять в раціон харчуваннябільшої частини населення планети. Основна харчова цінність м'яса укладена в його білках. МОЗ РФ рекомендує такі норми вживання м'яса на людину: 85 кг за рік, що становить близько 232 г м'яса в день.

Харчова та біологічна цінність м'яса

Для правильного функціонування організмулюдина повинна отримувати ззовні 20 амінокислот. З них 8 амінокислот є незамінними. Білки м'яса можна назвати ідеальними, тому що в них можна знайти всі незамінні амінокислоти, причому, в найкращих для людського організму пропорціях і кількості.

Склад і харчова цінність м'яса обумовлюються видом, породою і віком тварини, а також умовами його утримання. Найцінніша частина м'яса - м'язова тканина.

Харчова цінність м'яса птиці

З м'яса птиці можна отримати найбільшукількість легкозасвоюваних і повноцінних білків. Особливу цінність має біле м'ясо, яке часто застосовується в дієтичному харчуванні. Його калорійність складає 113 одиниць, а вміст білків перевищує їх кількість у всіх інших видах м'яса і становить 23,8%.

Харчова цінність м'яса яловичини

Для повсякденного харчування слід вибирати яловичину середньої жирності. Кількість білків в такому

харчова і біологічна цінність м'яса

м'ясі буде досить високим і складе порядку20%. На жири доведеться 7-12%. Калорійність яловичини становить 144-187 ккал на 100 г. Для харчування під час дієт краще вибирати телятину, в якій міститься знижена кількість жирів, а калорійність опускається до 90 одиниць.</ P>

Харчова та енергетична цінність м'яса свиніє досить високою. Її калорійність становить від 320 до 487 ккал. У ній містяться важливі для людини амінокислоти, мінерали і деякі вітаміни. Однак з усього м'яса свинина вважається жирної і включає найменшу кількість білків.