китайська груша калорійність

Китайська груша з екзотичною назвою «неші»є результатом селекції, завдяки якій досить твердий і кислий фрукт знайшов прекрасні смакові якості і соковитість. Зараз її вирощують не тільки в Китаї, але також у багатьох азіатських країнах, де вона цінується за приємний смак, ніжну м'якоть і багатий біохімічний склад.

Склад і калорійність груші

Неші є невеликі плоди округлоїформи, схожі одночасно на яблуко і на грушу. В її смак поєднується солодкість з приємною і пікантною кислинкою. Дуже низька калорійність китайської груші і вміст у ній корисних речовин робить цей фрукт цінним поживним компонентом при дотриманні дієт.

Один середній плід важить близько 200 г. Якщо враховувати, що в 100 г неші міститься всього 42 ккал, то калорійність 1 штуки груші становить 84 ккал. При такій малій енергетичної цінності китайська груша має багатий складом мінеральних речовин і вітамінів.

  1. Калій - близько 250 мг, що з лишком покриваєдобову потребу організму в цьому мінералі. Калій регулює водно-сольовий баланс, бере активну участь в роботі нервової системи, стимулює роботу кишечника, необхідний для сечовидільної системи і підтримки нормального кров'яного тиску.
  2. Зміст фосфору (22 мг), магнію (16 мг),кальцію (8 мг) дозволяє збагатити організм і врівноважити роботу внутрішніх органів і систем під час дотримання дієти або при активних фізичних навантаженнях.
  3. Вітаміни B1, B2, B5, B6, B9, PP, C, K, E, холін роблять неші цінним дієтичним продуктом, який можна і потрібно вживати для поповнення організму необхідними поживними елементами.

Регулярне вживання китайської груші допомагаєочистити кишечник, збалансувати роботу травної системи, поліпшити обмін речовин, поповнити запаси калію, фосфору і фолієвої кислоти (B9). Груша (1 шт. В день) практично не вплине на денну калорійність, але порадує вас своїм ніжним смаком і збагатить раціон.