згущене молоко калорійність

Згущене молоко - це улюблені ласощі дітей, томуважливо, щоб вони вживали в їжу тільки здорові і корисні продукти. Яка калорійність згущеного молока, що входить до його складу, і чи варто давати цей продукт дітям?

Згущене молоко виробляють шляхом випарювання коров'ячогомолока з цукром. Варіанти її застосування досить різноманітні. Згущене молоко вживають і як самостійний продукт, і додають в морозиво, в випічку, використовують замість цукру в чаї та кава.

Харчова цінність згущеного молока

Згущене молоко на 100 г готового продукту містить 7.2 г білків. 8.5 г жирів і 55.5 г вуглеводів. Калорійність згущеного молока дуже висока і становить приблизно 320 ккал на 100 г продукту.

Варене згущене молоко містить трохи менше калорій, приблизно 315. Білків і вуглеводів теж трохи менше. Жирність згущеного молока коливається від 4% до 15%, і залежить від її виду.

Згущене молоко - користь чи шкода?

У помірних кількостях згущене молоко корисно. Його користь обумовлена ​​тим, що в якісну згущенку входять тільки молоко і цукор. А, значить, всі корисні властивості молока є і в улюбленому всіма солодкому продукті. Кальцій, яким так багато коров'яче молоко зміцнює кістки і зуби. Це найважливіший вітамін для дитячого організму. Регулярне вживання ложечки згущеного молока стимулює діяльність мозку і допомагає відновлювати кров.

Варто врахувати, що у випадку зі згущеним молоком дуже важливо не вживати більше покладеної норми. Лікарі рекомендують для здорової людини з'їдати не від двох до трьох ложок згущеного молока в день.

Зловживання згущеним молоком може привести до таких небажаних наслідків, як: ожиріння, цукровий діабет і карієс.

Купуючи згущене молоко, не полінуйтеся ознайомитися з його складом. Якщо ви виявили в складі рослинні жири, не варто купувати такий продукт, він далекий від корисної згущеного молока.