харчова цінність хліба

Хліб є одним з найпоширенішихпродуктів в світі. Він наповнює наш організм багатьма вітамінами, мікроелементами та іншими корисними речовинами, необхідними для нормальної життєдіяльності. Харчова цінність хліба варіюється в залежності від його виду.

Харчова цінність житнього хліба

Житній хліб корисний для організму, так як багатийвітамінами групи А, В, Е, Н, а також РР. У ньому також міститься багато потрібних організму природних сполук. У 100 грамах цього виду хліба 6.6 г білків, 1,2 г жирів і 33.4 г вуглеводів.


Харчова цінність пшеничного хліба

Пшеничний хліб може бути приготований з різнихсортів борошна або ж із суміші декількох сортів. У нього можуть додавати висівки, родзинки, горіхи. На думку дієтологів, найбільш корисним для організму є той пшеничний хліб, який виготовлений з грубих сортів борошна. В середньому в 100 грамах пшеничного хліба міститься 7.9 г білків, 1 г жирів і 48.3 г вуглеводів.

Харчова цінність білого хліба

У 100 грамах білого хліба міститься 7.7 г білків, 3 г жирів і 50.1 г вуглеводів. Зазвичай для приготування цього хліба використовується пшенична мука, тому він насичує організм всіма корисними речовинами, що містяться в пшениці. Але дієтологи все частіше рекомендують утриматися від вживання саме білого хліба. У ньому у великій кількості містяться повільні вуглеводи, погано засвоюються організмом.

Харчова цінність чорного хліба

На 100 грамів продукту доводиться 7.7 г білків, 1.4 г жирів і 37.7 г вуглеводів. Калорійність чорного хліба набагато менше, ніж у всіх інших хлібобулочних виробів, при цьому за змістом мінералів, вітамінів і корисних речовин він лідирує.

Харчова цінність бородинского хліба

На 100 грам бородинского хліба припадає 6.8 г білків, 1.3 г жирів і 40.7 г вуглеводів. Медики і дієтологи рекомендують регулярно вживати в їжу цей хліб страждають від гіпертонії, подагрою і запорами людям. У ньому містяться висівки, що посилюють перистальтику кишечника, а також кмин і коріандр, що сприяють виведенню з організму сечової кислоти.