молочна риба користь і шкода

Молочна риба - це океанічна риба,єдиний представник сімейства лучеперих. Водиться вона в теплих водах Тихого і Індійського океанів, а в промислових масштабах розлучається на Філіппінах, і навіть є їх національним символом. У європейській кухні вона не дуже популярна, але на островах Тихого океану, це досить поширений вид. Молочна риба отримала свою назву через білосніжного і дуже приємного на смак м'яса, друге, менш поширене її назва - ханос.

Користь і шкода молочної риби

Ця риба відноситься до дієтичних сортам. Калорійність молочної риби становить близько 80 кілокалорій на 100 г продукту. На відміну від річкової риби, океанічна, а саме до неї відноситься ханос, багата бромом і йодом, а також за необхідне нашому організму фосфором. М'ясо молочної риби містить вітаміни групи В, вітамін РР і трохи вітаміну С і є відмінним джерелом жиророзчинних вітамінів А і D.

Як і більшість інших риб, молочна міститьриб'ячий жир, хоча і не нелюбимий багатьма з дитинства, але такий необхідний. Він містить омега-3 і омега-6 кислоти - будівельний матеріал для головного мозку і мембран клітин. Також вони впливають на роботу нервової системи і нормалізують кровообіг.

Від нестачі йоду, який міститься в м'ясі риби, страждає ендокринна система, а точніше, щитовидна залоза. У 200 г ханоса міститься добова норма йоду в легкозасвоюваній формі.

Вживання риби цілком приносить, крімкористі, деяку шкоду, нехай і незначний. Вся справа в тому, що в молочній рибі не можна їсти голову, так як в ній накопичуються всі шкідливі речовини, розчинені в океанічній воді. Але якщо викинути голову і правильно приготувати ханос, то користь молочної риби складно переоцінити.