курячі лапки користь і шкода

Багато людей навіть не підозрюють, чим кориснікурячі лапки. Їх досить рідко можна зустріти в складі страв на столі. Сьогодні в курці більше цінуються стегна і філе, але, виявляється, з курячих лапок можна приготувати не тільки смачне, а й корисна страва.

Японські вчені помітили, що бульйон з курячихлапок може сприяти зниженню підвищеного артеріального тиску. Все тому, що саме ця частина курки містить максимальну кількість антигіпертонічний білка.

Курячі лапки для суглобів

Крім бульйону, курячі лапки відмінно підійдутьдля приготування холодцю, так як в кістках лапок міститься максимальна кількість колагену, який сприяє тому, що суглобові зв'язки стають більш еластичними. Відповідно, для людей похилого віку це блюдо має особливу користь.

Користь і шкода курячих лапок

Любителям китайської кухні відомо, що курячі лапки досить часто використовуються в їх традиційній кухні. Їх запікають з овочами, гарбузом, кабачком або в соусі з гірчиці і меду.

У хімічний склад даного продукту входять: вітаміни А, В, С, Е, К, РР, холін. У курячих лапках присутні необхідні для людського організму мінеральні речовини, такі як кальцій, калій, цинк, магній, мідь, селен, залізо, марганець, фосфор, сірка і натрій. Калорійність курячих лапок становить близько 215 ккал на 100 г продукту.

Дієтологи не радять занадто захоплюватися такого роду стравами через їх високої жирності. Одного разу в тиждень буде цілком достатньо для вилучення корисних властивостей цієї страви.

Шкода курячих лапок може бути тільки в разі зловживання ними, як втім, і будь-якими іншими продуктами, так як відомо, що корисно те, що в міру.