користь перепелиних яєць для жінок

Найчастіше перепелині яйця зустрічаються уфранцузької, голландської і японської кухні. На сьогоднішній день багато досліджень доводять, що перепелині яйця корисні і мають ряд переваг перед курячими. У них більше вітаміну В12, а також біологічно активних речовин. У перепелиних яйцях містяться вітаміни А, В1, В2, і мінерали, такі як цинк, магній, фосфор, марганець, залізо і калій.

Яйця перепелів некалорійні, але при цьому, містять велику кількість білка. Всього два яйця в день заповнять багато корисні мінеральні речовини і вітаміни, які необхідні для організму людини.

Яка користь від перепелиних яєць?

Регулярне вживання перепелиних яєць здатнедопомогти при бронхіальній астмі, психосоматозів і неврозах. Помірне вживання рекомендовано при серцевих захворюваннях. Варто зазначити, що кількість холестерину в яйцях перепела набагато нижче, ніж в курячих. Перепелині яйця корисні як жінкам, так і чоловікам.

Шкаралупа перепелиних яєць теж дуже важлива. Вона містить 95% карбонату кальцію, легко засвоюється організмом, а також залізо, мідь, молібден, фтор, фосфор, марганець, кремній, сірку, цинк і багато інші мікроелементи. З цієї шкаралупи можна самостійно приготувати препарат кальцію, який підійде при ламкості волосся і нігтів, кровоточивість ясен, роздратованості, безсонні і кропивниці.

Існує думка, що користь сирих перепелиних яєцьбільше, ніж користь варених перепелиних яєць. Перепелиці насправді досить рідко хворіють на інфекційні захворювання, але такі випадки бувають. Тому краще не ризикувати і варити перепелині яйця, особливо якщо вони призначені для дитини.

Користь перепелиних яєць для дітей

користь сирих перепелиних яєць

Багато педіатри наполягають на необхідностіщоденного вживання дітьми яєць перепела. Японці вважають, що ці продукти активізують роботу головного мозку і дітям легше запам'ятовувати нову інформацію. Але у всьому важлива міра. Для дітей дошкільного віку 2 яйця в день буде цілком достатньо. Школярам можна збільшити цю норму до чотирьох яєць щодня.

Користь перепелиних яєць для жінок

Перепелині яйця підтримують жіночийгормональний фон. За рахунок протеїну, здорових жирів і фолієвої кислоти вони благотворно впливають на органи репродуктивної функції. Користь перепелиних яєць для вагітних жінок теж велика. Лікарі радять включити в щоденний раціон майбутньої мами до трьох яєць перепела.