найкорисніша риба для людини

Риба - це саме той продукт, який бажано включати в раціон кожної людини, адже саме риба є джерелом білка, який підтримує здоров'я.

Корисні властивості риби для людини

Крім білка, риба містить речовини, якізнижують кількість жирів в крові, сприяють регулюванню тиску, запобігають появі цукрового діабету, зменшують больові відчуття в суглобах при артриті і допомагають при головних болях. Риба містить омега-3, жирні кислоти, які роблять кров більш розрідженого, тим самим зменшуючи ризик утворення тромбів. Білок, який є в рибі, повністю перетравлюється всього за 2 години.

Про те, яка саме риба найкорисніша длялюдини можна судити, виходячи з користі і шкоди риби для людини. Рибу поділяють на морську і річкову. Морська вважається корисніше річковий, але і та, і інша риба має свої плюси і мінуси.

Користь морської риби

Морська риба містить масу корисних речовин дляорганізму людини, таких як: амінокислоти лізин, таурин, метіонін, триптофан, жирні кислоти омега-3 і вітаміни А, D, E, F. Морська риба багата мінералами. Щоденне споживання морської риби практично виключає захворювання серцево-судинної системи. Найкориснішою рибою вважаються представники сімейства лососевих: форель, сьомга, кета і горбуша. Ця риба не тільки корисна, але і має відмінні смакові якості. Головним недоліком морської риби є її ціна.

Користь і шкода річкової риби

Перевагою річкової риби є її доступністьв свіжому вигляді і більш низька вартість. Її м'ясо теж дієтичне і містить безліч необхідних організму мікроелементів. Але річкова риба вважається менш чистою, ніж морська. Це обумовлено середовищем її існування. У річковій рибі кількість амінокислот, мінералів і мікроелементів значно нижче, ніж у морській.