харчова цінність курячої грудки

За допомогою м'яса курячої грудки можна легкоурізноманітнити свій раціон. З неї можна приготувати не тільки звичні щоденні страви, а й шедеври кулінарного мистецтва. Причому готувати грудку можна будь-яким способом: смажити, варити, запікати. Вона завжди буде смачною і корисною.

Харчова цінність курячої грудки

Куряче м'ясо вважається м'ясом з низьким вмістом жиру. Середня жирність м'яса курки становить не більше 8%. Куряча грудка є найменш жирної частиною курки. Вона містить не більше 2% жирів, тому цей вид м'яса відноситься до розряду дієтичних продуктів. Курячі грудки можна вживати навіть тим, хто має зайву вагу і бажає схуднути. Існує чимала кількість дієт, які включають курячу грудку в свій раціон.

Цінність курячої грудки полягає в тому, щовона не несе організму зайвих жирів, але при цьому насичує його необхідними білками. Кількість білків в грудях досягає 23,6%. Білок у вигляді протеїну і амінокислот допомагає формуванню м'язових волокон. Тому м'ясо курячої грудки, яке дієтологи називають білим, рекомендовано дітям в період зростання і спортсменам.

Куряча грудка, енергетична цінність якоїневелика, все ж відноситься до досить поживним продуктам, так як має багатий склад. В харчову цінність курячих грудок крім основних компонентів входять вітаміни і мінерали. Найбільший відсоток від вітамінів становить холін, вітамін РР, а від мінералів - сірка, фосфор, калій, хлор, натрій, магній.

Енергетична цінність курячої грудки доситьнизька в порівнянні з альтернативними видами тваринного м'яса і м'яса птиці. У сирому м'ясі міститься не більше 110 ккал. Під час теплообработке калорійність курячого м'яса підвищується і буде залежати в результаті від способу приготування і додаються до м'яса інгредієнтів.