грудка індички калорійність

Індичка - це досить великий птах. Її відносять до сімейства Фазанові. М'ясо індички дієтичне, ніжне і дуже корисне.

користь індички

У м'ясі індички міститься багато корисних речовин: вітаміни групи В, а також вітаміни D, А, Е, С, мінерали і білок. До складу білка індички не належать вуглеводи, і практично відсутній холестерин. М'ясо індички багато вмістом нікотинової кислоти, фосфором, залізом, магнієм і селеном. Воно легко засвоюється і є гіпоалергенним, тому м'ясо цього птаха рекомендують вводити навіть в дитяче харчування.

Регулярне вживання м'яса індички зміцнюєсерцево-судинну і нервову систему, покращує імунітет. Вітаміни групи В сприяють боротьбі зі стресами, депресією, безсонням і тривогою. Особливо корисно м'ясо цього птаха людям похилого віку, так як сприяє зміцненню пам'яті і виступає в ролі профілактики нервових розладів. Страви з індички прекрасно підійдуть вагітним жінкам і годуючим мамам.

Калорійність грудки індички

Нежирна і дієтична грудка індички єцінним джерелом вітамінів. Відсутність вуглеводів, зовсім невелика кількість жирів і цінний білок дозволяють вводити це м'ясо практично в будь-який дієтичний раціон.

Якщо говорити про те, скільки білка в грудяхіндички, то досить багато, приблизно 20%. Він і є основною складовою калорій індички. А ось калорійність філе грудки індички складає всього 104 ккал на 100 грамів м'яса. Калорійність вареної грудки індички дорівнює 84 ккал.

Грудка індички в кулінарії

З грудки індички можна приготувати безлічкількість смачних, дієтичних і різноманітних страв. Низький вміст калорій дозволяє включати це м'ясо в меню людям, що сидять на дієті. Грудку індички можна смажити, тушкувати, варити, готувати на пару і запікати. Воно чудово поєднується з чорносливом, грибами, овочами і сиром.