фрукт мангустін корисні властивості

Мангустін (мангостін) - фрукт екзотичний ідосить рідкісний, але при бажанні свіжі плоди або їх сік можна придбати в наших магазинах. Цей фрукт мало відомий в нашій країні, але дуже поширений і популярний в кулінарії країн Азії. Корисні властивості мангустіна традиційно застосовуються в народній медицині і фармацевтиці.

Корисні властивості фрукта мангустіна

Мангустін представляють собою невеликі округліплоди, діаметром 5-7 мм, в щільній шкірці від темно-червоного до фіолетового відтінків. Цей фрукт широко застосовується в дієтичному харчуванні, лікуванні захворювань і відновлення здоров'я. Властивості мангустіна визначаються його біохімічним складом:

  • в м'якоті плоду міститься велика кількість вітамінів, зокрема до 2 мг вітаміну C, а також вітаміну E, тіаміну і нікотинової кислоти;
  • до складу шкірки мангустіна входять унікальні антиоксиданти ксантони, до 40 видів цих сполук з 210 відомих сучасним біохімікам;
  • мінеральний склад представлений калієм (210 мг), фосфором (10 мг), кальцієм (до 8 мг) і залізом (до 1 мг).

Головне, чим корисний мангустін, це йогозагальнозміцнюючий і імуномодулюючу дію ксантонів на внутрішні органи, судини і тканини. При регулярному вживанні відзначається відновлення мікробіологічного балансу, аж до відновлення клітин і усунення внутрішньоклітинних вірусів. Свіжі плоди і сік рекомендують для відновлення організму після важких захворювань, травм і хірургічних втручань.

З усіх відомих фруктів тільки мангустінмістить натуральні антиоксиданти такої сили, і він є єдиним плодом, який містить ксантони. Важливо відзначити, що корисні властивості мангустіна в повній мірі зберігаються і в соку цих плодів, купити який набагато простіше, ніж свіжий фрукт.