скільки білка в вареному яйці

Яйця є одним з найбільш вживаних і доступних продуктів харчування, з яких роблять найрізноманітніші страви.

Скільки білків в вареному яйці?

Яйце складається з білка і жовтка, які маютьбезліч корисних речовин. Кількість білка в яйці більше ніж жовтка приблизно в два рази. Кількість білка в вареному яйці залежить від розміру курячого яйця, але середня цифра становить близько 6 грамів. У яєчному жовтку також міститься білок, приблизно 4%.

Яєчний білок переважно складається з води. Щоб розібратися, скільки білка в вареному яйці необхідно дізнатися, скільки білка в 100 грамах.

Кількість білків, жирів і вуглеводів в вареному яйці розподілено в наступному процентному співвідношенні: 12.7% білків, 10% жирів і 1% вуглеводів. Тому вміст білка в яйці вареному не так і велике.

Яєчний білок містить безліч органічнихкомпонентів, протеїн і амінокислоти. Таким чином, білок безпосередньо впливає на повноцінне функціонування організму. Яєчний білок не містить холестерин, а також досить легко засвоюється організмом. Ферменти, які знаходяться в складі білка, покращують роботу головного мозку і сприяють омолодженню клітин, за рахунок того, що насичує їх енергією.

Білок є низькокалорійним продуктом, адже в100 грамах міститься всього 47 ккал. Калорійність білка в одному яйці може бути різною, все залежить від розміру яйця. Також кількість калорій змінюється в зв'язку зі способом приготування яйця. На відміну від смаженого, варене яйце не втрачає свої корисні властивості, а його калорійність дорівнює 79 ккал на 100 грамів продукту, в той час, як енергетична цінність смаженого яйця досягає цілих 179 ккал.

Яєчний білок настільки корисний, що його включають

скільки білків в яйці вареному

навіть в дієтичний раціон в лікувальних і профілактичних цілях, а також в дієти професійних спортсменів.</ P> Білок в перепелиному яйці

Перепелині яйця є прекрасним аналогомкурячих яєць. Через невеликі розміри перепелиного яйця вміст білка в ньому трохи менше і дорівнює 11.9%. Воно має більше амінокислот, поживних компонентів і багато інших корисних речовин. Наприклад, кількість вітаміну А в перепелиному яйці більше, ніж в курячому в цілих два рази. Перепелині яйця гіпоалергенні, тому їх часто вводять в раціон людей, схильних до алергій. Їх необхідно вживати також при дієтичному харчуванні і людям, які мають порушення шлунково-кишкового тракту. Протеїн, який знаходиться в складі цих яєць, активно використовується спортсменами для нарощування м'язової маси.