чим корисна риба для людини

Риба - хороший джерело повноцінного тваринногобілка. У цьому плані вона анітрохи не поступається м'ясу. Як же джерела жирів, риба корисніша для людини, ніж м'ясні та молочні продукти. Так, якщо «рибні» жири перешкоджають накопиченню холестерину і розвитку атеросклерозу завдяки вмісту в них омега-3,6 жирним кислотам, то насичені жирні кислоти і холестерин, у великій кількості міститься в інших продуктах тваринного походження, навпаки, цьому тільки сприяють.

Лікарі радять включати рибні страви в свійраціон не рідше 3 разів на тиждень. Причому річкових і морських представників цього біологічного надкласса рекомендується чергувати, оскільки вони містять різні набори корисних речовин.

Користь морської риби для людини

Морська риба, як і інші дари Світового океану,містить значну кількість йоду, необхідного для роботи щитовидної залози. Вона є джерелом марганцю - мікроелемента, нестача якого може призвести до ослаблення імунітету, болів і судом в м'язах, погіршення пам'яті.

Крім того, риба, що живе в водах холодних морівмістить багато омега-3 жирних кислот, що знижують вірогідність виникнення інфарктів і інсультів. Впевнене перше місце за змістом цих корисних речовин займає червона риба, особливо сьомга, користь вживання якої в їжу підтверджують деякі статистичні дані. Так помічено, що смертність від інфарктів та інсультів у жителів Гренландії та Ісландії, в основі раціону яких лежить саме цей сорт риби, становить всього 3%, в той час як середній показник смертності від цих захворювань в Європі

користь риби для людини

досягає 50%.</ P>

Користь річкової риби для людини

Користь річкової риби полягає в її легкоїзасвоюваності - вона засвоюється на 92-98%, в той час як м'ясо лише на 87-89% - тому відварну або запечену рибу часто рекомендують людям із захворюваннями органів шлунково-кишкового тракту. У ній порівняно мало калорій 120-150 кілокалорій на 100 г, багато повноцінного білка, а також вітамінів А, D, Е. У річковій рибі є велика кількість сполук фосфору і калію які повністю засвоюються нашим організмом, зміцнюючи кістки і перешкоджаючи розвитку остеопорозу.

Таким чином і морська, і річкова риба здатні принести користь, незалежно від того яку їх різновид ви виберете.