калорійність вареного яйця

Ідеальний сніданок, як правило, включає в себепарочку варених яєць, адже вони дають людині ситість і сили на довгий час. Курячі яйця засвоюються організмом майже на 100%, цей корисний і поживний продукт багатий необхідними для підтримки здоров'я людини вітамінами та поживними речовинами.

Вживають яйця і в сирому, і у вареному, і всмаженому вигляді, але сьогодні ми поговоримо про варених яйцях, адже такий продукт відноситься до розряду дієтичних. Спробуємо з'ясувати, яка ж калорійність курячих варених яєць і чи можна вживати їх під час процесу схуднення.


Калорійність вареного яйця

Отже, за середніми показниками на 100 г варених яєцьдоводиться 158 ккал, з урахуванням того, що вага одного яйця дорівнює приблизно 70 г, то калорійність його буде близько 80 ккал. Якщо вранці з'їсти два варених яйця, а це всього лише 160 калорій, то організм людини отримає основні поживні елементи.

Тепер по порядку. Всі прекрасно знають про те, що яйце складається з білка і жовтка, але мало хто знає, що саме жовток є найбільш калорійною частиною, «вага» якої становить в середньому 55 ккал. Вченими було доведено, що в жовтку міститься холестерин, однак він абсолютно безпечний тому «Врівноважується» лецитином, також жовток може похвалитися наявністю основних вітамінів, таких як вітамін А, Е, групи В, мікроелементів, таких як кальцій, залізо, цинк і т.д.

Що ж стосується білка вареного яйця, то йогокалорійність мінімальна і становить приблизно 17 ккал (це близько 44 ккал в 100 г), до речі, в ньому майже не міститься жирів і є необхідні для людського організму мінерали, амінокислоти і вітаміни. Саме при варінні білок зберігає всі корисні елементи, при цьому його калорійність не збільшується.

Калорійність вареного яйця всмятку становитьблизько 76 ккал, а круто звареного - 77 ккал. Як видно, калорійність яєць варених круто і некруто практично не відрізняється, але ось яйця, зварені некруто, набагато легше засвоюються організмом.

Користь варених яєць для схуднення

Отже, ми з'ясували, що в одному вареному яйціміститься приблизно 80 ккал. Показник цей невеликий, а значить, цей продукт можна без побоювань за свою фігуру вживати під час процесу схуднення, безумовно, не варто захоплюватися, парочки яєць на сніданок буде досить.

Варені яйця легко і швидко засвоюютьсяорганізмом, при цьому є досить поживним продуктом, що допомагає забути про почуття голоду на тривалий час, що важливо під час дієти. До того ж яйця насичують організм необхідними мінералами, вітамінами, амінокислотами та іншими поживними речовинами.

Дієтологи рекомендують вживати цей продукт ще й тому, що варені яйця здатні контролювати жировий обмін.

Раніше ми з'ясували, що жовток набагато калорийнее, ніж білок,

калорійність вареного яйця всмятку

тому якщо ви «сидите» на суворій дієті або жвас лякає кількість калорій, що містяться в яйці, ви можете вживати виключно один білок. Він містить основний набір вітамінів і амінокислот необхідний для повноцінної життєдіяльності організму, безліч досліджень підтвердило, що за поживними властивостями білок поступається тільки грудного молока.</ P>

Щоб підвищити білкову цінність яєць, дієтологирадять вживати варені яйця з картоплею, проте калорійність такого блюда зросте в рази, але якщо додати до цього «союзу» свіжу зелень або овочі, то страва стане набагато корисніше і безпечніше для вашої фігури. Однак, з огляду на калорійність самого картоплі, та ще й яєць, варто вживати таке блюдо в першій половині дня.