скільки калорій в курячої грудях

Куряча грудка завжди вважалася найбільш дієтичноїчастиною тушки курки. Саме тому всі дівчата, що сидять на дієті, а також стежать за фігурою, вважають за краще курячу грудку, калорійність якої мінімальна. Але, як відомо, приготувати її можна різними способами, від цього природно змінюється енергетична цінність. Подивимося, скільки калорій залишається в курячої грудях при різного ступеня термічній обробці.

Корисні властивості курячої грудки

Одним з найцінніших властивостей грудки курки євелика кількість білка. Нерідко, спортсменки дотримуються дієт на її основі в процесі нарощування м'язової маси. Крім того, це м'ясо має ряд корисних речовин і вітамінів, які допомагають досить швидко переробити білки. З вітамінів тут присутні А, С, РР і групи В. Якщо говорити про корисні речовини, то основним, напевно, варто виділити холін, який сприяє правильному функціонуванню нирок і надниркових залоз. Калій же, який також присутній в складі м'яса курки, нормалізує тиск. Крім перерахованих є такі мікроелементи як натрій, фосфор, сірка, магній, залізо і хлор.

Калорійність смаженої курячої грудки

Калорійність смаженої курячої грудки одна з найбільшвисоких у порівнянні з іншими видами її приготування. Наприклад, варена грудка містить всього 95 ккал, а смажена - 145,5 ккал. Перш за все, жирність її збільшується за рахунок додавання великої кількості рослинного масла, надмірна присутність якого аж ніяк не позитивно позначається на фігурі. Розкладка за харчовою цінністю тут наступна: білки - 19,3 г, жири - 7,1 г, вуглеводи - 0,8 г.

Калорійність запеченої курячої грудки

Запечена куряча грудка має ще більшукалорійність, ніж її смажений аналог - 148,5 ккал на 100 г продукту, якщо говорити про харчову цінність, то білків тут 19,7 г, жирів - 6,2 г, вуглеводів - 3,6 м

Інші способи приготування курки і їх калорійність

Приблизно однаковою калорійністю володіють копчена куряча грудка і м'ясо курки на пару - 117 і 113 ккал відповідно. Енергетична цінність курячого філе з овочами трохи більше - 126,9 ккал.

Дієти на основі курячої грудки

Завдяки збалансованому складу, курячагрудка - це відмінний продукт для дієти. Так фахівці в області схуднення розробили кілька видів дієт на основі курячої грудки. Перший з них семиденний. Для нього необхідно 800 г курячого м'яса відварити в 2 лірах води. Для того щоб зберегти смакові якості продукту можна додати в каструлю корінь селери, морква і цибуля за смаком. Потім відварене м'ясо курки розділити на 5-6 рівних порцій пропорційно прийомам їжі в день. Головною особливістю дієти є невикористання при приготуванні страви солі. Також заборонено додавати соєвий соус для посилення смакових властивостей. Для додання пікантності можна використовувати лимонний сік. Мінусом такої дієти є неможливість її застосування

куряча грудка ккал

для людей з хворобами нирок, печінки, серця і шлунка. Крім того вагітним жінкам вона також протипоказана.</ P>

Є другий варіант дієти з використаннямкурячого м'яса. Розрахований він на ті ж 6-7 днів. У перші три дні дозволяється їсти тільки яблука (1,5-2 кг в день рівними частками). Потім 1 день - 1 кг курячої грудки, наступні 2 дні - 2 літри кефіру (1%) в день. Останній день - курячий бульйон, приготований без солі.

В середньому при дотриманні однієї з дієт можна скинути від 1,5 до 3 кг, що є непоганим результатом. Крім того, курячі грудки настільки поживні, що почуття голоду не виникне.