калорійність відвареної курячої грудки

М'ясо грає важливу роль в нарощуванні івідновленні м'язової тканини. Однак, в м'ясі жирних сортів міститься досить велика кількість калорій, тому оптимальним варіантом для дієтичного харчування є куряча грудка. Це, мабуть, найцінніша частина курки, яка поєднує в собі ряд незаперечних переваг. Дієвим засобом для схуднення куряча грудка стала завдяки невеликому вмісту жиру. Основою курячої грудки є білок, він становить 84% в енергетичному співвідношенні. Низька калорійність відвареної курячої грудки дозволяє їй стати основою багатьох сучасних дієт. Курячі грудки можна знайти в будь-якому магазині або на ринку. Цей продукт набагато дешевше аналогів, наприклад, філе індички. Однак, філе курки приготовлене за допомогою звичайної теплової обробки, такої як варіння, смаження або запікання, на смак буде досить сухим.

Калорійність курячого філе в залежності від способу приготування

Куряче філе, або грудка містить 113 ккал в 100 грамах продукту. Якщо філе на кістки, тоді показник калорійності збільшується до 137 ккал. Куряча грудка разом зі шкурою містить 164 ккал.

Калорійність вареної курячої грудки дуже низька - всього 95 ккал. Всі інші калорії відвареної курячої грудки залишаються в самому бульйоні.

Калорійність грудки курячої на пару також невелика, і становить всього 113 ккал. Такий спосіб приготування підійде для тих, хто стежить за своєю фігурою.

Невеликі енергетичні показники і в копченоїкурячої грудки. Вони рівні 119 ккал на 100 грамів продукту, але варто враховувати, що такий спосіб приготування не можна віднести до здорової їжі через різних добавок і консервантів, використовуваних в приготуванні копченого м'яса.

Не рекомендується людям, охочим схуднути,вживати в їжу смажену курячу грудку. Калорійність такого блюда буде 197 ккал. Таким чином, найменше калорій в відвареної курячої грудки, тому такий спосіб приготування найкраще підходить людям, охочим підкоригувати свою фігуру.

Склад курячої грудки

Грудка куряча на 84% складається з білка, цеприблизно 23 грама в 100 грамах продукту. 15% жиру, що дорівнює 2 грамам і всього 1%, або 0,4 грама вуглеводів. Включення в раціон курячої грудки дозволяє правильно збалансувати харчування, спрямоване і на збільшення м'язової маси, і на спалювання жиру. З курки можна отримувати в необхідній кількості білок, а вуглеводами поповнювати організм за допомогою інших продуктів, наприклад, каш і овочів.

До складу курячої грудки входить велика кількістьмінеральних речовин і вітамінів. Вітаміни необхідні для участі у всіх процесах, що відбуваються в людському організмі. Вони є каталізатором багатьох процесів, серед яких і синтез білка. Таким чином, без надходження необхідної кількості макро- і мікроелементів, скидання ваги і нарощування м'язової маси буде неможливим.

калорійність вареної курячої грудки

</ P>

Вітаміни підтримують природний імунітет, щоє просто необхідним при фізичних навантаженнях. Куряча грудка містить майже всі вітаміни, що становлять групу В, а також А, С і РР. Вона містить холін, від якого безпосередньо залежить функціонування наднирників та нирок. Крім цього, холін сприяє очищенню печінки від непотрібних жирів. Калій, наявний в курячої грудях, регулює тиск і виступає в ролі електролітів. Він сприяє передачі нервових імпульсів. У курячої грудях містяться багато макро- і мікроелементи, такі як натрій, магній, сірка, залізо, хлор, фосфор і інші, які необхідні для нормального функціонування життєдіяльності організму людини.