білок яйця калорійність

Яєчний білок всього лише на 10% складається з білка. 90% його складу - це вода. Жиру цей продукт практично не містить, до того ж, в ньому абсолютно відсутня холестерин.

Склад яєчного білка

Яєчний білок складається з глюкози, вітамінів групиВ і корисних ферментів. Решта мінерали і вітаміни містяться в жовтку. Яєчний білок є джерелом ніацину, яке живить мозок. Вітамін К сприяє більш кращої згортання крові, а холін виводить отрути з печінки, а також покращує пам'ять.

До складу білка яйця входять вуглеводи, протеїн,мінеральні речовини і амінокислоти, які не синтезуються організмом самостійно. Оновлення та освіту тканин і клітин організму неможливо без вживання тваринного білка. Білок курячого яйця практично повністю засвоюється організмом. Оптимальний склад амінокислот і максимальна засвоюваність роблять цей продукт еталоном біологічної цінності. Будь-білок незалежно від походження оцінюють за змістом амінокислот в порівнянні саме з білком курячого яйця.

Скільки калорій в білку яйця?

Калорійність білка курячого яйця досить низька. У 100 грамах цього продукту міститься 11 грам білка і всього 44 ккал. Калорійність вареного білка яйця теж дорівнює 44 ккал в 100 грамах. Калорійність білка одного яйця приблизно дорівнює 18 ккал.

Застосування яєчного білка

Застосування яєчного білка досить широко.

  1. Його використовують в кулінарії. Він входить до складу тесту і кондитерського крему.
  2. Яєчний білок часто є додатковим інгредієнтом салатів і супів.
  3. Крім того, цей продукт вживають і як самостійне блюдо в сирому, смаженому і вареному вигляді.
  4. Білок курячого яйця активно використовують в косметології, роблячи на його основі різні засоби для догляду за тілом та волоссям.