в'ялена риба користь і шкода

Для людського харчування дуже значущими ікорисними є рибні страви, що дають можливість задовольнити свої смаки і принести користь організму, оскільки володіють високою цінністю. Також рибні закуски і страви мають низьку калорійність і дуже добре засвоюються. З риби можна приготувати безліч корисних страв. Великою популярністю серед різновидів риби, що зустрічаються на прилавках магазинів, користується в'ялена риба, що поєднує в собі корисні властивості і відмінний смак.

Чим корисна в'ялена риба?

Якщо часто вживати в'ялену рибу, можна надати значне сприяння в руйнуванні ракових клітин, оскільки до складу риби входять кислоти омега-3, здатні привести ракові клітини до загибелі.

В'ялена риба сприяє запобіганню інфаркту. В ході досліджень було встановлено, що щотижневе споживання в'яленої риби здатне скоротити на майже в половину ризик виникнення інфаркту.

Жінки, які вживають 2-3 рази в тижденьв'ялену рибу, можуть скоротити ризик виникнення інсульту на 48%, тому питання, чи корисна в'ялена риба в помірних кількостях для жінок має ствердну відповідь.

Користь і шкода в'яленої риби

Якщо в'ялена риба приготовлена ​​з дотриманням всіхтехнологій, то вона абсолютно нешкідлива. Шкода може виникнути лише в тому випадку, якщо рибу виловлюють у брудних водоймах або порушують процес в'ялення. А недотримання норм зберігання і транспортування може призвести до самих небажаних, а часом і небезпечних наслідків. Наприклад, на виробництві можуть застосовувати шокову заморозку або велику дозу просаливания, тому заводська риба також не застрахована від псування. В'ялену рибу потрібно вибирати з обережністю. У якісної продукції природна забарвлення, що не збита луска, тверда спинка і сухі зябра.