дуріан корисні властивості

В одну мить вилікувати все простудні та інфекційнізахворювання - хіба таке можливо? Зрозуміло, якщо отримати додаткову інформацію про корисні властивості дуріана. Найцікавіше, що цей кулястий фрукт тропічного дерева здатний мати до 10 кг ваги. А в період дозрівання огортає повітря ароматом свіжоскошеної трави.

Який дуріан на смак?

Як і будь-який екзотичний фрукт, дуріан маєнезвичайний смак. Чи не спробувавши ці ласощі, складно уявити те, яке воно насправді. Так, смак плоду являє собою такий собі мікс ароматного заварного крему і папайї. Тільки, якщо перше знайомство з фруктом завершилося розчаруванням через, що дуріан залишив у роті гіркуватий присмак, значить плід виявився перезрілих. У разі, коли у нього немає ні смаку, ні запаху, важливо пам'ятати, що фрукт ще зовсім зелений.

Чим корисний дуріан?

М'якоть такого плода - 40% вуглеводів, 10% жирів і3% білків. А, з'ївши 100 г продукту, можна задовольнити добову потребу власного організму в аскорбінової кислоти. З цього випливає, що дуріан з легкістю вилікує будь-які інфекційні захворювання. А індол, що входить до складу м'якоті, має бактерицидну дію на весь організм.

До того ж чимала користь дуріана полягає в органічній сірці. Саме завдяки їй вдасться завжди мати здорове волосся і ідеальну шкіру. Мало того, сірка виводить з організму шлаки і токсини.

Крім того, що за допомогою цього тропічногофрукта вдасться зміцнити імунітет, він допоможе поліпшити серцево-судинну і нервову систему. До цього слід додати, що фрукт містить гормон радості, що відповідає за гарний настрій.

Представникам сильної половини людства дуріан допоможе підняти потенцію, подарувавши приємне завершення романтичного вечора.

дуріан який на смак