риба пікша користь і шкода

Пікша - велика риба сімейства тріскових,що мешкає в водах Північного Льодовитого океану. Її м'ясо має білий колір. Воно відрізняється еластичністю, ніжністю та малим вмістом калорій. За рахунок низької енергетичної цінності дана різновид риби користується великим попитом серед людей, що стежать за своїм здоров'ям і фігурою. Пікша - смачна риба, підходяща для приготування всіляких страв. Її особливий смак може поєднуватися з будь-якими соусами, спеціями і гарнірами.

Шкода і користь риби пікші

Філе цієї риби має багату харчову цінність. Воно дуже поживне. У ньому в величезних кількостях міститься залізо, цинк, йод та інші елементи, а також вітаміни А і В. Однак найбільша користь риби пікші полягає у вживанні печінкового жиру. Він містить фосфор, амінокислоти, не синтезуються організмом людини, кислоти, вітаміни групи А і D. Жир, що накопичується в печінці цієї риби, широко використовується в фармацевтиці.

Постійне вживання в їжу печінкових ліпідів благотворно позначається на роботі головного мозку і зір. Корисні властивості риби пікші численні:

  • її вживання знижує рівень холестерину в крові;
  • зміцнює імунітет;
  • допомагає відновити сили після тривалих і важких захворювань.

Філе цієї риби швидко засвоюється організмом. Це обумовлено тим, що воно не має в своєму складі нерозчинних білків.

Про те, чим корисна риба пікша, можна говоритидовго: її вживання благотворно позначається на стані волосся, нігтів і шкіри людини. Вона дуже корисна для вагітних жінок, оскільки збагачує організм необхідними елементами, запобігаючи патології розвитку плода.