скільки варених яєць можна їсти в день

Перш, ніж отримати однозначну відповідь на цепитання необхідно проаналізувати кілька важливих фактів про яйця. Дана тема залишається актуальною досить довго, так, одні кажуть, що можна з'їдати 1-2 яйця в тиждень, інші - вживати яйця можна без обмежень.

У кожного, як і у будь-якого члена нашого суспільства,є своя точка зору. Вивчивши велику кількість інформації про те, скільки можна з'їсти варених яєць, можна прийти до висновку, що праві і ті, і інші. Норма у кожного своя. На чому ґрунтується ця точка зору?

  1. По-перше, курячі яйця корисні. Цьому твердженню присвячена не одна наукова стаття. Тому їсти варені яйця людині просто необхідно!
  2. По-друге, жодна дієтичне блюдо або програма по зниженню ваги не обходиться без білка, так як він сприяє природному зниженню ваги
  3. По-третє, щорічно кожен житель нашої планети всередньому вживає близько 200 яєць. Продовжуючи міркувати на питання про те, скільки можна їсти варених яєць, слід звернути увагу на наступний факт: мінімальна кількість яєць (150 штук) в рік з'їдають американці, так як вони намагаються уникати їжі, насиченою холестерином, а ось максимальна кількість яєць за рік ( 350 штук!) з'їдають японці. А ось тепер, увага, питання: «Жителі якої країни найчастіше страждають від ожиріння і цукрового діабету?» Ще один плюс на користь харчування яйцями.
  4. По-четверте, великі фізичні навантаженнявідчувають спортсмени. Тому їм більше, ніж звичайним людям необхідно заповнювати в організмі запаси поживних речовин і мікроелементів, якими багаті яйця.

Скільки можна з'їсти варених яєць в день здоровій людині?

Дієтологи рекомендують вживати не більше 1вареного яйця в день. Тим самим не буде перевищена норма одержуваного з їжі холестерину. У яйці міститься близько 350 мг, а за добу людина може отримати не більше 400 мг. Звернемо вашу увагу на те, що холестерин, який міститься в яйці, є харчуванням для нервових клітин людини. Крім того, білок набагато корисніше жовтка. Тому в день можна спокійно вживати 3-4 білка.

скільки можна з'їсти варених яєць

Відповідно в тиждень норма - 3-5 яєць.</ P>

Скільки варених яєць можна їсти в тиждень дітям?

Білок просто необхідно давати дітям, так як вінсприяє правильному розвитку дитячого організму. До його складу входять мікроелементи, що підвищують імунітет, благотворно впливають на стан шкіри. Не варто забувати про те, що яйця - продукт категорично протипоказаний алергікам. Тому діти до 1 року повинні отримувати яйця в їжу строго за рекомендацією лікаря. Діти 1-6 роки життя можуть їсти не більше двох яєць на тиждень. Після 6 років можна їсти не більше 4 яєць на тиждень.