Як вибрати оливкова олія

Щедра мати-природа на всякого роду дивини. Скільки породила вона квітів і трав, дерев і чагарників, овочевих і фруктово-ягідних культур. Але, мабуть, найбільш дивовижними можна вважати ті рослини, з насіння або плодів яких ми видобуваємо масло - найцінніший і цілющий продукт харчування і не тільки. І, мабуть, найбільш цікавим з них для нас представляється олива. Адже саме оливкова олія використовується всюди і скрізь. Їм заправляють салати, на ньому готують вишуканої страви, воно лежить в основі виробництва багатьох лікарських і косметичних засобів, його широко застосовують в сфері народної медицини і домашніх масок для обличчя, волосся і всього тіла. Переоцінити користь оливкової олії неможливо, адже до всього іншого воно ще й натуральний природний антиоксидант, що вміє боротися з ознаками старості і знижувати впливу на організм такий важкої хвороби, як рак. Ось тільки треба знати, як правильно хороше оливкова олія вибрати. З'ясуванням цього ми зараз і займемося.

Хто справляє краще оливкова олія?

Перш, ніж приступити до вивчення озвученоговище питання, пропонуємо розібратися з географією і усвідомити перелік країн, від яких і варто відштовхуватися при виборі справжнього оливкової олії. Адже, як відомо, найякісніший товар може запропонувати тільки той, хто його випускає. Отже, основними постачальниками оливкової олії на світовому ринку вважаються Італія, Іспанія і Греція. Саме вони і були свого часу першопрохідцями щодо окультурення і культивації оливкових гаїв. Вони і понині утримують за собою пальму першості в цій справі. І все-таки як же правильно вибрати якісну оливкову олію? Зараз все розповімо.

Вибір оливкового масла - читаємо етикетку

Коли ми приходимо в магазин за покупками, топерше, що робимо - це читаємо написи на етикетках. Вибір оливкового масла в цьому плані не є винятком. Ось що нам може розповісти етикетка в даному випадку:

  1. Кислотність. Кислотність оливкової олії залежить відпроцентного вмісту в ньому олеїнової кислоти. Позначки "Virgin olive oil" і "Extra virgin olive oil" служать показниками масла дуже високої якості. Кислотність такого продукту дорівнює 0,8 відсотка. Таке масло прекрасно підходить в якості заправки для салатів. Масло з позначкою "Pure blended olive oil» - це суміш попереднього сорту і рафінованого продукту. Кислотність в ньому трохи вище, 1,5-1,8. Це масло добре підходить для смаження, так його температура нагрівання дуже висока. Напис же olive-pomace oil говорить про найнижчий і дешевому вигляді масла з вичавок оливок. І ще, етикетка справжнього оливкової олії містить напис "Naturel" або "100% olive oil".
  2. Відомості про виробника. На етикетці справжнього продукту обов'язково варто адреса, штрих код виробника і дистриб'ютора.
  3. Спецаббревіатура. Також етикетка фірмового оливкового масла відрізняється наявністю абревіатури IGP (PGI) або DOP (PDO). Це вказує на те, що масло вироблялося за місцем збору оливок і всі плоди були якісними.

Як правильно вибрати гарне масло за зовнішнім виглядом, смаком і запахом?

Наступні фактори, які допомагають оцінити якістьоливкового масла, це його колір, смак і запах. Звичайно, в супермаркеті нам ніхто не стане відкорковувати пляшки, але знати ці критерії все одно треба. Отже, даний оливкова олія має насичений зелений колір. Причому за твердженням знавців, ніж воно зеленішою, тим якісніше. Хоча з іншого боку все залежить від місця збору і сорти сировини і наявність жовтого відтінку зовсім не показник шлюбу.

Вибір оливкового масла

Запах же і смак висококласного, так званого,сирого продукту, дуже сильно схожий на запах і смак артишоків. І ще один момент. Гарне натуральне оливкове масло густіє на холоді і знову розріджується в теплі. Причому від зміни температури якість його абсолютно не страждає. Але зберігати оливкова олія краще в темній скляній тарі при кімнатній температурі.</ P>

Ось, мабуть, і всі премудрості, як правильно вибрати даний, якісну оливкову олію. Будьте уважні при покупці, а при найменшій підозрі звертайтеся в експертну службу.