М'ясо для шашлику

Шашлик справа хороша, але щоб він вийшов смачним потрібно не помилитися з вибором «сировини», а також знати, як правильно різати м'ясо на шашлик.

Як вибрати м'ясо для шашлику?

Яке м'ясо краще брати для шашлику? Природно свіже, але не парне - з такого м'яса шашлик вийде жорстким. Кращим для приготування шашлику (і не тільки) вважається охолоджене м'ясо, тому якщо є можливість, вибирати краще саме його. Якщо ж купуєте заморожене м'ясо, то остерігайтеся повторної його заморозки. Відрізняти м'ясо, яке заморожували двічі можна по розоватому кольором кристалів льоду. Також таке м'ясо не змінить свій колір при натисканні і залишиться рожево-сірим, тоді, як якісне м'ясо змінить забарвлення з темно-червоного на більш бурий відтінок. Але остерігайтеся підфарбованого м'яса, наприклад, в марганцівці. Зверніть увагу на колір жиру, якщо він рожевого кольору, то м'ясо явно підфарбовані. У свіжого м'яса жир і прошарку білого або кремового кольору. Якщо купуєте м'ясо в упаковці, то перевірте, чи немає на ній патьоків, а на самому м'ясі бурих або сірих плям. При присутності одного з ознак м'ясо брати не варто - воно було розморожено, і початок псується.

Яке м'ясо для шашлику краще?

Якщо задати в компанії питання про те, яке м'ясо,на їхню думку, краще для шашлику, то гучних дебатів буде не уникнути - у кожного свої уподобання. Тому таке питання задавати не варто, а краще вибрати те, що подобається вам. А щоб шашлик вийшов смачніше, вибирайте м'ясо з потрібних частин туші.

Для шашлику з яловичини краще взяти філейну частину або вирізку. З задньої ноги для приготування шашлику можна взяти тільки внутрішню частину.

Шашлик з баранини вийде смачним, якщо взятим'якоть з задньої ноги, корейку або вирізку. Бараняча лопатка для шашлику не дуже хороший вибір. І потрібно пам'ятати, що шашлик з баранини потрібно їсти гарячим, отившее м'ясо перестане бути таким смачним. Для шашлику з свинини ідеально підходить м'ясо, розташованої уздовж хребта на шиї - «ошийок». М'ясо, зрізане уздовж хребта зі спини, також підійде для шашлику, тільки не забудьте зрізати всі сало. Пісне ж м'ясо з задньої частини для шашлику краще не використовувати, інакше шашлик буде жорстким і зовсім не соковитим.

Як різати м'ясо на шашлик?

Ви визначилися, яке м'ясо взяти на шашлик, інавіть купили його і принесли додому. Що далі? Треба правильно обробити м'ясо. Як нарізати м'ясо на шашлик? Якщо взяли для шашлику яловичу вирізку, то це м'ясо краще різати поперек волокон, вам так простіше його буде розділяти. А в інших випадках спосіб нарізки (поперек або уздовж волокон) неважливий. Ідеальною вважається конусоподібна форма для шматків м'яса на шашлик. Хоча, якщо ви поріже м'ясо квадратами, шашлик від цього гірше не стане. Розмір повинен бути середнім, щоб м'ясо добре присмажився, але залишилося соковитим. Та й чекати приготування товстих і великих шматків м'яса доведеться занадто довго. щоб приблизно

Як різати м'ясо на шашлик

уявити розмір кожного шматка, потрібнозапам'ятати, що на шампурі (середнього розміру) має вміщатися 6 шматків м'яса. Більше небажано - шашлик вийде сухим, шматочки-то тонкі. Менша кількість шматків на шампурі теж «не на добро» - чекати готовності довго, а м'ясо може і зовсім не прожаритися. </ P>

Скільки м'яса брати на шашлик?

Коли планується виїзд з друзями на шашлики,нас незмінно мучить питання, а скільки треба брати м'яса на шашлик на людину. Зазвичай беруть по 1/2 кг на людину. Але якщо в компанії хороші їдці або не планується іншого харчування крім шашликів, то краще змінити формулу розрахунку. І взяти по півкіло м'яса на кожну прекрасну даму і по кілограму на кожного представника сильної статі (або даму з відмінним апетитом).