як правильно вибрати кавун

Самий благодатний і урожайний місяць літа - серпень. Саме в серпні ми починаємо замислюватися про осінь, але ще цілий місяць можна насолоджуватися влітку. Саме в серпні на ринках з'являються улюблені всіма кавуни. Але на жаль, буває так, що принесеш додому величезний кавун, а він несолодкий і за смаком більше нагадує траву. Вся сім'я вже налаштувалася, а тут таке засмучення. Але є кілька прикмет, за якими можна визначити і вибрати стиглий кавун.

Як вибрати хороший кавун?

Перед тим, як навчитися правильно вибиратикавун, слід навчитися правильно вичікувати час для покупки цієї величезної ягоди. На ринках кавун з'являється не тільки в належний йому серпневе час, а значно раніше. Уже в липні ви можете побачити його в продажу. Чи потрібно говорити, що такий ранній кавун просто неможливо виростити без хімікатів. Так що не поспішайте і дочекайтеся правильного часу для дозрівання плоду.

Як визначити стиглість кавуна?

Є кілька ознак, за якими можна визначити стиглість кавуна:

  1. Перед тим, як вибрати хороший кавун, давайтевизначимося з місцем його покупки. Так, покупка кавуна уздовж траси небезпечна. Навіть якщо сама ягода стигла, за час перебування під прямими променями сонця вона вбирає, як губка, безліч важких металів, машинних вихлопів і пилу.
  2. Не просіть продавця вибрати вам кавун. Немає гарантії, що він в них хоч трохи розбирається. Крім того, вам можуть продати той кавун, який давненько лежать і ніяк не хоче продаватися.
  3. Постукайте по кавуну. Звук повинен бути глухим.
  4. Візьміть з собою чоловіка, якщо хочете правильно вибрати кавун: йому потрібно якомога сильніше стиснути кавун і прислухатися - тріск говорить про стиглості.
  5. Зовні кавун повинен бути правильної, кулястої форми. Темний колір з виразними світлими смужками теж говорить про стиглості.
  6. вибрати стиглий кавун

  7. Найбільш вдалий вага кавуна - 5-10 кг. Це ідеальний проміжок, так ви не купите недоспелий або перегодований нітратами кавун.
  8. Огляньте поверхню, на ній не повинно бути плям або тріщин. Проведіть пальцями по шкірці: якщо знайдете характерні точки, відкладайте товар в сторону - це можуть бути сліди від ін'єкцій.
  9. Перед вживанням невеликий шматочок м'якоті придушити виделкою і опустіть у склянку з водою. Якщо вода стала каламутною - сміливо можна їсти, а якщо вона почервоніла або почервоніла - кавун краще викинути.

Вибирайте кавун дуже ретельно, тоді ви зможете почастувати родину смачною і стиглої ягодою.