що можна зробити з винограду

Для тих, хто не знає, що можна зробити з домашнього винограду на зиму, ми запропонуємо кілька ідей і розповімо, як віджати з ягід сік, зварити компот, а також заготовити смачний і корисний родзинки.

Як зробити сік з винограду?

Складові:

  • виноград стиглий;
  • цукор-пісок - за смаком.

приготування

Якщо зібраний вами урожай - це білий виноград,то для заготовки з нього соку досить буде лише скористатися соковижималкою, попередньо сполоснувши ягоди, трохи обсушити і обірвавши з грон. Виноград червоних сортів має більш в'язку м'якоть, яка стає більш піддатливою і віддає максимум соку тільки після деяких попередніх дій. Наприклад, виноградини можна прогріти кілька секунд в мікрохвильовій печі або ж витримати кілька секунд в каструлі з гарячою водою, підігрітою до температури 75 градусів і тільки після цього піддавати обробці приладом.

Отриманий сік переливаємо в емальовану абонержавіючу ємність, даємо йому закипіти і проварюємо протягом трьох хвилин при помірному кипінні, додавши в процесі цукор-пісок і давши можливість розчинитися всім кристалам.

Розливаємо напій по простерилізувати сухим судинах, закупорюють герметично провареними протягом п'яти хвилин кришками і маємо в своєму розпорядженні для самостерілізаціі під теплою «шубою» до повного охолодження.

Як зробити компот з винограду?

Складові:

Розрахунок на 2 літрових банки:

  • виноград стиглий - 0,6 кг;
  • фільтрована вода - 1,2 - 1,5 л;
  • цукор-пісок - 220-260 м

приготування

Найсмачніший компот вдається з винограду червонихароматних сортів. В цьому випадку і смак, і колір напою будуть просто ідеальними. Грона краще зрізати безпосередньо перед заготівлею компоту, відокремити від них і перебрати ягоди, а також промити їх і обсушити. Засипаємо в стерильні банки необхідну кількість виноградин і заливаємо під зав'язку крутим окропом. Хвилин через п'ятнадцять рідку основу для компоту зливаємо назад в каструльку і присмачуємо цукром. Кристали повинні повністю розчинитися при частому помішуванні, а сироп закипіти. Через п'ять хвилин варіння розливаємо солодку рідину по ємностей з виноградом, закупорюють їх і перевертаємо під теплу «шубу» для природної самостерілізаціі.

Як зробити родзинки з винограду?

Компот і сік ми з вами заготовили, давайтеспробуємо приготувати з винограду смачний і неймовірно корисний родзинки. Виноград для цього необхідно брати тільки без кісточок, в іншому випадку отриманий продукт буде, м'яко кажучи, на любителя.

Найприроднішим способом заготовки родзинокє сушка і в'ялення винограду на сонці. Процес цей тривалий, але економний і з незначними витратами. Залежно від супутніх умов він займе від двадцяти до тридцяти днів. Грона для цього поділяємо на маленькі фрагменти або окремі ягоди і розкладаємо на деку або будь-якому чистому аркуші. Щоб захистити сировину від комах, необхідно прикрити його марлевим відрізом або москітною сіткою.

Для прискорення сушки деякі господині витримують виноградини секунд п'ять в киплячому содовому розчині, після чого промивають їх і розстеляють для просушування.

У південних регіонах виноград сушать в тіні, так яквисока температура повітря сприяє отриманню того ж результату, що і на сонці при помірних кліматичних умовах. Разом з тим корисних властивостей в даному випадку готовий продукт буде містити більше, та й зовнішній вигляд родзинок, висушеного не на сонці більш привабливий.

Значною мірою прискорить сушку виноградудуховка. Для цього розстеляємо виноградини або маленькі фрагменти грон на деку і розташовуємо його на верхньому рівні прогрітій до 70 градусів духовки. Залежно від розміру ягід для сушки знадобиться в середньому дві доби.