виноградний сік на зиму

Виноградний сік домашнього приготуваннянеймовірно корисний. У ньому міститься фолієва кислота, органічні кислоти, залізо, цинк, мідь, фосфор, натрій, багато вітамінів - С, РР, А, В. Сік з темного винограду благотворно впливає на роботу мозку, на зір. А сік зі світлого винограду особливо багатий залізом, він добре зміцнюємо імунітет. Але при цьому і є деякі обмеження для вживання цього смачного напою. Виноградний сік дуже калорійний, тому його не рекомендують вживати людям із зайвою вагою. Також протипоказаний він людям, що страждають на цукровий діабет, гіпертонію та хворобами шлунка.

Рецепт виноградного соку на зиму

Складові:

  • виноград - 10 кг;
  • цукор - за смаком.

приготування

Спочатку перебираємо виноград, прибираємо пріпорченниеі мляві ягоди. Хороші виноградинки обривати з гілочок не потрібно. Ретельно моєму грона і вкладаємо їх в ємність соковарки. Кількість ягід не повинно бути вище бортика. Якщо плануєте додавати цукор, то робити це потрібно зараз, посипаючи їм ягоди. Тепер приступаємо до складання соковарки: в нижню частину наливаємо воду, а зверху ставимо резервуар для соку, на нього встановлюємо ємність з виноградом. Ставимо соковарку на плиту, накриваємо кришкою і включаємо вогонь. На приготування соку піде близько години. Після цього знімаємо зажим зі шланга і зливаємо сік в каструлю. Відразу ж гарячий сік розливаємо по банках і закочує. Після цього відпрацьовані ягоди прибираємо, закладаємо нові і приступаємо до приготування нової порції соку.

Виноградний сік на зиму через соковижималку

Складові:

  • виноград - 5 кг.

приготування

Виноградинки відокремлюємо від гілочок, недоспелий іпошкоджені викидаємо. Хороші ягоди миємо й видавлюємо з них сік за допомогою соковижималки. Після цього двічі проціджуємо його через марлю, складену в декілька шарів. Нагріваємо сік до температури 60 градусів, а потім даємо настоятися протягом пари годин. Після цього сік акуратно переливаємо в іншу ємність таким чином, щоб весь осад залишився в старій каструлі. Ставимо ємність з соком на вогонь, нагріваємо до температури 90 градусів і розливаємо в стерильні банки і відразу ж закочує.

Яблучно-виноградний сік на зиму

Складові:

  • виноград - 10 кг;
  • яблука - 5 кг.

приготування

Виноград моєму, відокремлюємо ягоди від листя ігілочок і пропускаємо їх через соковижималку. Отриманий сік переливаємо в каструлю. Точно так же видавлюємо сік з яблук і виливаємо його в каструлю з виноградним соком. Доводимо суміш практично до закипання, розливаємо по банках і стерилізуємо хвилин 20, після чого закочує.

Як заготовити виноградний сік на зиму?

Складові:

  • мускатний виноград - 5 кг;
  • вода - 2 л;
  • цукор - 1 кг.

приготування

Виноград ретельно миємо, ягоди знімаємо зпензликів, поміщаємо їх в емальовану каструлю і заливаємо водою (2 л). Ставимо на вогонь, доводимо до кипіння і варимо хвилин 30. Після цього каструлю з вогню знімаємо, а вміст проціджуємо. В отриманий сік всипаємо цукор і знову ставимо на вогонь, доводимо до кипіння і проварюємо ще хвилин 10. Тепер розливаємо сік в підготовлені стерильні банки і закочує.

Як приготувати виноградний сік на зиму?

За даним рецептом можна приготувати сік, коли немає під рукою ніяких спеціальних пристосувань - ні соковарки, ні соковижималки.

Складові:

приготувати виноградний сік на зиму

  • виноград.

приготування

Виноград вимити, даємо стекти воді. Ягоди розминаємо руками або пропускаємо через м'ясорубку. Проціджуємо отриману масу через друшляк, а потім відкидаємо на марлю. У отжатую мезгу вливаємо 1 л кип'яченої води з розрахунку 1 літр води на 10 кг мезги і проціджуємо ще раз. Змішуємо соки першого і другого віджиму. Ставимо каструлю з соком на вогонь і прогріваємо хвилин 15, при цьому до кипіння не доводити. Тільки по закінченню цього часу даємо соку закипіти і відразу розливаємо по банках і закочує.

За таким же принципом можна приготувати корисний сік з гарбуза на зиму.