Родзинки з винограду в домашніх умовах

Родзинки з винограду, приготований в домашніхумовах виходить смачним, солодким і здатний довго зберігатися. Використовувати сушені ягоди можна для приготування наслідках страв, а також у випічці і десертах.

Як висушити виноград на родзинки?

Одним з найпростіших і розповсюдженихє спосіб сушіння винограду, в рамках якого ягоди розміщують на сонці. Немитий виноград перед цим перебирають і видаляють підгнилі або пошкоджені ягідки. Далі ягоди розкладають на папері або сітці, розміщують на сонці і залишають до повного висушування, перевертаючи виноград раз в три дні.

Такий спосіб підходить як для заготовки родзинок з білого винограду, так і для родзинок з темних ягід.

В середньому сушка на сонці триває близько місяця,але ви можете прискорити процес, опустивши ягоди в гарячий содовий розчин перед сушінням. Тонкокорими виноград слід витримувати в не дуже міцному содовому розчині (1/2 ч. Ложки соди на лір води), для толстокорие концентрація вище (1 ст. Ложка на літр). В результаті бланшировки в содовому розчині на поверхні ягід руйнується восковий наліт, що перешкоджає виходу вологи, і утворюються мікротрещенкі.

Як роблять родзинки з винограду?

Кращим способом сушіння винограду на родзинки вважається той, при якому ягоди не перебувають під впливом прямих сонячних променів, завдяки чому зберігається колір і більшу кількість поживних речовин.

Розташувавши цілі, не пошкоджені ягоди на сітціабо решітці, виноград залишають сушитися під навісом або в добре вентильованому, сухому приміщенні. Приблизно через 20-30 днів родзинки буде готовий. Під час сушіння не забувайте перевертати ягоди для рівномірного просушування.

Приготування родзинок з винограду в домашніх умовах

В умовах квартири в похмуру погоду виноградзручно сушити в духовці. В результаті такого способу сушіння зберігається не так багато поживних компонентів, але сам процес займає куди менше часу.

Перед тим, як зробити родзинки з винограду,листи накривають пергаментом. Ягоди рівномірно розподіляють на деках і мають у своєму розпорядженні в розігрітій до 90 градусів духовці, при цьому найкраще відкрити дверцята для випаровування вологи. Після того, як виноград скривиться, встановіть температуру на 70 градусів і продовжуйте висушування до готовності. В рамках такого методу сушка займе не більше 30 годин.