Як зробити родзинки

Висушена в домашніх умовах родзинки позбавлений консервантів, якими сухофрукти рясно присмачують на виробництвах. Про всі подробиці того, як зробити родзинки, ми розповімо в наступному матеріалі.

Як зробити родзинки з винограду в домашніх умовах?

Якщо ви застали спекотні дні, то найпростішимспособом висушування стане висушування на сонці. Прискорити процес допоможе недовгий бланшування ягід в соді, але ми пропустимо цей крок і приділимо увагу дбайливому способу заготовки.

Для родзинок вибирають свіжі і цілі ягоди, якіпопередньо слід промити. Після, виноград зрізають з головної гілки за допомогою ножиць, залишаючи на ягодах хвостики. Розподіліть виноград на дрібній решітці, натягнутою марлі або бамбуковій решітці. Подібна поверхню для сушіння допоможе гарячому повітрю рівномірно циркулювати між ягодами.

Залиште виноград на сонці на 2-3 дня, незабуваючи перемішувати ягоди хоча б раз в день. Під час сушіння виноград краще накрити марлею, щоб на нього не сідали комахи. Після закінчення часу спробуйте родзинки і якщо він досяг бажаного ступеня висушування, покладіть його в герметичний контейнер і зберігайте в темному місці при кімнатній температурі.

Як зробити родзинки в сушарці?

Поза сонячного пори року родзинки можна заготовитив сушарці. Прискорити процес висушування допоможе попередня бланшіровка ягід в окропі. Через півхвилини ягоди витягають і сушать, після чого розподіляють на решітці сушарки і залишають в пристрої на цілу добу. З плином часу перевірте готовність родзинок і збільште час висушування, якщо в цьому буде необхідність.

Як зробити домашній родзинки з кишмишу?

Опустіть кишмиш в киплячий содовий розчин (чайналожка соди на літр води) на пару секунд. Після, ягоди обсушити і розподіліть на деку. Помістіть виноград в розігріту до 50 градусів духовку на добу, відкривши дверцята шафи для циркуляції повітря. Висушування краще проводити періодами по 8-12 годин.

Як зробити родзинки з чорноплідної горобини?

Складові:

  • чорноплідна горобина - 1,4 кг;
  • цукор - 940 г;
  • вода - 480 мл;
  • лимонна кислота - 1 ч. ложка.

приготування

Зваріть простий сироп і опустіть в нього ягоди на 10 секунд. Зацукровані ягоди обсушити і викладіть на решітку сушарки. Сушіть черноплодки в спеціальній сушарці протягом доби.