як зберігати виноград

Виноград, безумовно, можна переробити,приготувавши з нього смачний сік, компот або варення. Але набагато корисніше вживати ягоди в свіжому вигляді, тому доцільніше постаратися зберегти зрізані грона свіжими якомога довше, тим більше що зробити це абсолютно нескладно.

Далі ми розповімо, як правильно і де краще зберігати виноград будинку, і розкриємо секрети й тонкощі, які допоможуть вам насолоджуватися свіжим смаком і ароматом улюблених ягід тривалий час.

В умовах міської квартири нічого не залишається, як помістити виноградні грона в холодильник.

Як зберігати зрізані грона винограду в холодильнику?

Якщо ви плануєте зберігати виноград більше трьохдоби, не рекомендується його мити перед приміщенням в холодильне відділення. На поверхні ягід присутній природний восковий наліт, запобігає швидку псування ягід і який необхідно максимально берегти і змивати тільки перед вживанням винограду. Зрізані грона необхідно переглянути і позбутися від зіпсованих і підгнилих примірників. Виноградні ягоди для зберігання повинні бути бездоганними, без пошкоджень і абсолютно сухими.

Не рекомендується розташовувати грона винограду вхолодильнику по сусідству з сильно пахучими продуктами. Це може значно зіпсувати смак улюблених ласощів, так як ягоди мають властивість поглинати запахи.

Як зберігати виноград в погребі - заготівля на зиму

При наявності льоху виноград успішно можназберегти свіжим до весни. Головне вибрати для цього пізні, які не вибагливі сорти і знати деякі тонкощі їх зберігання. Грона винограду можна як просто розкласти на полицях з липовими, тополиним тирсою або соломою, так і пересипати їх тими ж тирсою в просторих ящиках. Обов'язково перед заготівлею оглядаємо кожну ягідку і позбавляємося від поганих і підозрілих екземплярів. Якщо є така можливість, то можна грона просто підвісити на жердинах.

Перш ніж використовувати льох яксховища для винограду його стіни необхідно попередньо побілити розчином вапна, добре просушити, після чого Окур сіркою і провітрити. Температура в погребі при зберіганні винограду не повинна перевищувати шести градусів зі знаком плюс. Необхідно також звести до мінімуму ризик підвищеної вологості в приміщенні. Для цього в одному з кутів необхідно розташувати ємність з сухим деревним вугіллям або негашеним вапном.