Клички для собак хлопчиків алабаїв

Алабай є однією з найдавніших порідсобак у всьому світі. Це рішучий, сильний, безстрашний захисник і сторож, а також вірний друг. Тварина має пропорційним статурою і добре розвиненою мускулатурою. За своїми розмірами собака досить велика. Алабай - гордість Туркменії, ось чому ця порода заборонена до вивозу.

характеристика породи

Даний різновид середньоазіатської вівчаркилегко визначити завдяки характерному зовнішньому вигляду. Собаки мають масивною головою, яка дуже нагадує ведмежу. Недовга шия з широкими грудьми, міцні лапи і потужне тіло справляють величезне враження. М'ясисті губи, широко розставлені очі, невеликі висячі вуха трикутної форми - зовнішні ознаки цієї породи. Вуха і хвіст вівчаркам часто купируют. Зустрічаються собаки як короткошерсті, так і довгошерсті.

Алабай - відмінний вибір для господарів, що немають занадто багато часу для догляду за твариною. Адже шерсть вихованця не має здатність сильно забруднюватися. У цих тварин вона завжди виглядає чудово. Але пам'ятайте, що навесні вам доведеться наводити порядок у своїй квартирі з більшою ретельністю, адже для цієї пори року характерна сильна линька.

Як назвати алабая хлопчика?

Якщо ви зважилися завести в своєму будинку такогонового друга і захисника, як алабая, йому необхідно дати відповідне ім'я. Перш ніж звертатися до довгих списків кличок, які характерні для даної породи, спробуйте назвати свого вихованця самі. Хорошенечко придивіться до малюка, до її поведінки, і ім'я для цуценяти алабая само собою може моментально виникнути у вашій уяві: Жвавий, Зевс, Барон, Гром, Воїн, Агатон, Бос, Кіндер, Орбіт, Тріумф або Браун. А, може, поведінку малюка асоціюється з чимось іншим, і ви назвете його Дракон, Плямочка, Ворон, Бард, Доміно, Едельвейс, Фрости, Кокос, Бруно, Голді, Сенді, Дим, Граніт або ж Сталевий.

Якщо ви не бажаєте давати характеристику своєму вихованцеві за допомогою

Клички для собак хлопчиків алабаїв 1

імені, можна звернутися до таких прізвиськами: Яким, Тораз, дірамов, Алік, Топуш, Гаро, Раффі, Фархад, Аржук, Бату, Ральф, Ампір, Араш, Тристан, Тарас, Мартін. Дані клички підійдуть не тільки для собак породи алабай, але і будь-якого іншого тварині, що живе у вашому домі. Буде чудово, якщо над питанням, як назвати домашнього улюбленця, почнуть думати не тільки дорослі, а й діти. Малюкам часто приходять в голову оригінальні назви. Та й дитині це принесе величезне задоволення.</ P>

Пам'ятайте, що до вибору імені для вихованця потрібнопоставитися дуже серйозно. Адже як корабель назвеш, так він і попливе. Тому намагайтеся придумати для хлопчиків алабаїв такі клички, щоб собаки їх носили з радістю і гордістю все своє життя.