Найвищий собака

Велика висока собака завжди притягує погляд,викликаючи захоплення, і в той же час деяке побоювання. Однак, не дивлячись на свої часом величезні розміри, ці гігантські песики найчастіше добродушні, ласкаві і грайливі. А ви знаєте, яка найвища порода собак у світі?

Найбільші собаки в світі

 1. Російський чорний тер'єр - це пес службової породи, зростання тварини може досягати 74 см в холці. Він потребує постійного спілкування зі своїми господарями і частих активних прогулянках.
 2. Найвищий собака -1

 3. кобель московської сторожової повинен мати зріст (відповідно до стандартів породи) близько 78 см. Ця велика собака врівноважена, самостійна і контактна. Вона безстрашна і має відмінні охоронні і сторожові якості.
 4. Найвищий собака -2

 5. гігантська собака Ньюфаундленд або водолаз має величезну силу. Вона дуже розумна і надзвичайно ласкава, вміє приймати самостійні рішення.
 6. Найвищий собака -3

 7. Зріст тибетського мастифа досягає 81 см. Це слухняне, стримане і спокійне тварина. До того ж ця собака на подив охайна. Вона вміє відмінно охороняти будинок, а також бути прекрасним другом для всіх домочадців.
 8. Найвищий собака -4

 9. Оленяча хорт або шотландський дірхаунд спокійна і доброзичлива. Сіро-блакитна шерсть відмінно захищає тварину від морозів і вітрів.
 10. Найвищий собака -5

 11. норовлива російська псяча хортиця була виведена для полювання на вовків. Зростання кобеля може досягати 82 см, однак вага його не перевищує 50 кг, що обумовлено будовою цього гончака.
 12. Найвищий собака -6

 13. алабай самостійний, розумний і норовливий. Найбільший представник цієї породи по кличці Бульдозер живе в Росії. Якщо собака підніметься на задні лапи, то її голова буде на висоті майже два метри.
 14. Найвищий собака -7

 15. Зріст іспанського мастифа може досягати 88 см в холці. Він шляхетний, розумний і спокійний. Може стати відмінним компаньйоном для будь-якого члена сім'ї.
 16. Найвищий собака -8

 17. Собаки старовинної породи англійський мастиф можуть мати зростання до 91 см. Рекордсмен цієї породи - мастиф на прізвисько Айкама Зорба. Він має зріст 94 см, а важить більше 155 кг. Цих собак відрізняє сміливість, врівноваженість, миролюбність.
 18. Найвищий собака -9

 19. Найвищою і великим собакою в світі вважається німецький дог. Тварина має гарне збалансованескладання. Яскравим представником цієї високорослої породи є дог на прізвисько Зевс. Зростання його 111,8 см, Важить ж він більше 70 кг. Це благородна, сильна і в той же час дуже елегантна собака.
 20. Найвищий собака -10