дизайн будинку зовні 0

Багато з нас мріють мати красивий заміськийбудинок, ідеально-рівну зелену галявину перед його ганком і акуратний паркан, який зберігає всю цю пишність від непрошених зазіхачів. Звичайно, мати таку картинку перед очима - це вже половина справи. Але все ж потрібно більш чітко уявляти дизайн, щоб створити затишне житло не тільки всередині, а й зовні.

Плануємо дизайн заміського будинку зовні

Підходити до планування зовнішнього дизайну будинку потрібно грунтовно. На етапі проектування майбутнього будинку або при виборі з типових проектів, потрібно вирішити кілька основних питань:

  1. В якому стилі ви б хотіли виконати фасад вашого будинку.
  2. Які будівельні та оздоблювальні матеріали ви плануєте застосовувати.
  3. Чи хочете ви, щоб будинок повністю відповідав наявним будівлями на вулиці, або ж він буде виділятися на загальному тлі, і наскільки яскравим в цьому випадку він повинен бути з архітектурної точки зору.
  4. Яка буде колірна палітра і особливості декору екстер'єру.
  5. Які інші об'єкти будуть оточувати будинок (гараж, хоз.прістройкі і т.д.) і наскільки важливо, щоб всі разом становило один загальний ансамбль.

Безсумнівно, варіантів дизайну будинку зовні немислиме безліч, особливо, з огляду на величезний асортимент оздоблювальних матеріалів і стилістичних напрямків, які можна втілити з їх допомогою.

Оздоблювальні матеріали і дизайн стін будинку зовні

Якщо розглянути класифікацію фасадів приватних будинків по варіанту обробки, можна відразу виділити 2 основні шляхи - обробка природними і штучними матеріалами.

Дизайн будинку зовні, обробленого деревом - цезавжди естетично, красиво, тепло і надійно. Звичайно, за умови вибору відповідної деревини та правильного догляду за нею. Дерево володіє хорошими теплоізоляційними характеристиками, сприяє створенню в будинку приємного мікроклімату завдяки тому, що стіни будинку «дихають». До того ж, дерев'яний фасад - це завжди дуже красиво і затишно, близько до природи.

Що стосується стильових напрямків, з деревом їхможе бути дуже багато - від простого сільського будиночка до сучасного будинку в стилі хай-тек. Альпійський шале, французький прованс, англійське кантрі, російська хата-зруб - всі ці дизайни можна втілити з дерев'яною обробкою будинків зовні.

дизайн будинку зовні 1

дизайн будинку зовні 2

дизайн будинку зовні 3

Інший натуральний матеріал для обробки - камінь,природний і штучний. Така обробка, безсумнівно, найдовговічніша і надійна. Дикий камінь або його штучний аналог завжди виглядають дорого і презентабельно, кажучи про хороше достатку і відмінному смаку господаря.

При цьому ви можете як повністю обкладатизовнішні стіни, так і поєднувати камінь і інші оздоблювальні матеріали. Все одно кінцевий результат буде приголомшливим. Стилі, ті, хто приймає кам'яну обробку - кантрі, шале, готика і багато інших.

дизайн будинку зовні 4

дизайн будинку зовні 5

дизайн будинку зовні 6

Не менш привабливі дизайни будинків, обробленізовні цеглою. Взагалі, клінкерна цегла останнім часом набирає обертів популярності, оскільки матеріал цей екологічно чистий, міцний, довговічний, здатний захистити зовнішні стіни будинку від будь-яких погодних негараздів.

Дизайн такого будинку може бути виконаний в строгомуанглійському стилі або ветувати класичному. Втім, і більш сучасні урбаністичні стилі цілком сприймають цегла в якості зовнішньої обробки будинків.

дизайн будинку зовні 7

дизайн будинку зовні 8

дизайн будинку зовні 9

З менш дорогих способів обробки будинків можнаназвати штукатурку. Наприклад, дизайн одноповерхового будинку, зовні обробленого штукатуркою, може виглядати досить презентабельно, при цьому ви не витратите багато коштів і зможете втілити практично будь-які стильові напрями, будь то класика або сучасний стиль хай-тек.

дизайн будинку зовні 10

дизайн будинку зовні 11

дизайн будинку зовні 12