Ванна кімната в дерев'яному будинку

Ще наскільки десятиліть тому складно булоуявити собі повноцінний санвузол в дерев'яному будинку. Зараз же завдяки стрімкому розвитку будівельних технологій ванна кімната в дерев'яному будинку нічим не відрізняється від ванною в цегляних будинках або квартирах. У вас є всі можливості зробити проживання в приватному дерев'яному будинку комфортним і приємним.

Обробка ванної в дерев'яному будинку

Як відомо, ванна відрізняється від іншихприміщень будинку постійно підвищеним рівнем вологості. Тому попередня обробка стін, стелі і підлоги у ванній спеціальними розчинами, які захищають деревину від цвілі і гниття, є обов'язковою. Не варто забувати про забезпечення гарної вентиляції ванній в дерев'яному будинку. При виборі оздоблювальних матеріалів для ванної, віддавайте перевагу влагоустойчивим - керамічній плитці, керамограниту, водостійка ламінату.

1. Ванна кімната в дерев'яному будинку

2. Ванна кімната в дерев'яному будинку

4. Ванна кімната в дерев'яному будинку

Дизайн ванної в дерев'яному будинку

Перш ніж приступити безпосередньо дооблаштування приміщення, треба добре обміркувати, яким повинен бути інтер'єр ванної в дерев'яному будинку. У сучасних будинках з дерева можна виділити два типи оформлення інтер'єру ванної: облаштування інтер'єру зі збереженням унікальної атмосфери дерев'яного будинку або звичний всім міської тип дизайну ванної кімнати. Розглянемо докладніше перший варіант дизайну інтер'єру, оскільки він є більш екзотичним в наші дні і відкриває величезний простір для втілення творчий ідей.

Щоб зробити інтер'єр ванної кімнати вдерев'яному будинку більш чарівним, можна облаштувати його дерев'яними меблями і різними аксесуарами. Дерев'яні меблі для ванної кімнати - це не тільки модна тенденція, але і дуже красиві елемент інтер'єру. Але тут звичайні дерев'яні меблі не підійде, оскільки вона не є влагоустойчивой. Для ванної кімнати потрібно купувати спеціальні меблі, покриту захисним шаром грунтовки, емалі або лаку. Часто дерев'яні меблі для ванної виготовляють з дуба, так як це дерево не боїться вологи і є дуже міцним.

При виборі ванни потрібно враховувати додаткове навантаження на підлогу. Наповнена чавунна ванна важить не менш 200 кг, керамічна - трохи легше.

Все частіше в сучасних будинках з'являєтьсядерев'яна ванна, яка відображає тягу людини до природи, більш природного способу життя. Такі ванни виготовляють зі спеціальних порід дерева, які володіють вологовідштовхувальними засобами (тик, червоний кедр, модрина, венге, махагон і інші). Подібна ванна в дерев'яному будинку стає родзинкою інтер'єру, куточком живої тепла.

7. Дерев'яні меблі для ванної

8. Дерев'яна ванна

9. Дерев'яні меблі для ванної

Допоможуть побачити інтер'єр ванної кімнатипо-іншому аксесуари. Вони додадуть стилю і функціональності приміщення, зроблять ванну відмінною зоною комфорту в будинку. Для вашого заміського будинку прекрасно підійде дерев'яні аксесуари для ванної кімнати. Вони повинні бути не тільки красивими, але і якісними, надійними і безпечними. Кожен з аксесуарів для ванної повинен виконувати свою функцію, щоб не бути залишеним без уваги і безкорисливо висіти на стіні. Часто використовують для ванної кімнати плетені кошики для зберігання речей або для сміття. Сучасні дизайнери пропонують використовувати різноманітні дерев'яні деталі (кільця, вставки) для декорування стін і меблів у ванній. Дерев'яні аксесуари чудово підійдуть як для ванної кімнати обробленою деревом, так і для звичайної ванни. Дерево в інтер'єрі дарує не тільки затишок і атмосферу тепла, але і гарантує екологічність вашого будинку.

4. Ванна кімната в дерев'яному будинку

5. Ванна кімната в дерев'яному будинку

6. Ванна кімната в дерев'яному будинку