стелю у ванній кімнаті

Установка стелі у ванній вимагає особливогопідходу. Не забувайте про специфіку цього приміщення. Тому, створюючи дизайн стелі для ванної кімнати, орієнтуйтеся на вологостійкі міцні матеріали. Це натяжні і підвісні стелі, пластикові панелі, рейкові системи і багато інших.

Натяжна стеля у ванній кімнаті

Натяжна стеля - ідеальний варіант стельовоїсистеми для ванної кімнати, який прослужить вам більше п'ятнадцяти років. У натяжних стель безліч плюсів. Перший - вологостійкість. Уявіть, що вас залили сусіди - ці стелі витримають до ста кілограмів води на квадратний метр. Спеціаліст швидко зробить вам слив набралася рідини. Другим плюсом можна назвати їх нешкідливість. Вони не виділяють токсинів. Колірна гамма натяжних стель величезна. Та ще ви можете замовити декор за власними ескізами.

Підвісна стеля у ванній кімнаті

Підвісні стелі теж підходять для установки у ванній. Але при покупці потрібно уточнити у консультанта в магазині наскільки матеріал не «боїться» води. Такі стелі бувають декількох видів:

  • сталеві або алюмінієві;
  • з оргскла;
  • дзеркальні;
  • пластикові;
  • з гіпсокартону.

підвісна стеля у ванній комнате1

підвісна стеля у ванній комнате2

підвісна стеля у ванній комнате3

Головним недоліком таких стель є необхідність для монтажу конструкції до п'ятнадцяти сантиметрів. Чому висота стін трохи зменшується, що невигідно в приміщеннях з низькою стелею.

Алюмінієві стелі для ванної

Рейкові алюмінієві стелі випускаються різнихфактур, кольорів і форм. Довговічність, вологостійкість і екологічність - головні плюси цієї конструкції. Вони легкі і не навантажують несучу систему. А виглядають просто відмінно в будь-якій ванній кімнаті.

алюмінієві стелі для ванної1

алюмінієві стелі для ванной2

алюмінієві стелі для ванной3

Стеля у ванній з гіпсокартону

На сьогоднішній день є великий асортиментвлагоустойчивого гіпсокартону, який з легкістю підійде для ванних кімнат. Але, якщо вас затопили, стеля буде весь зіпсований, і його доведеться повністю переробляти. Тому фахівці все ж не рекомендують його встановлювати в мокрих точках.

стелю у ванній з гіпсокартону 1

стелю у ванній з гіпсокартону 2

стелю у ванній з гіпсокартону 3

Панелі на стелю у ванній

Оздоблення стелі в ванній кімнаті можлива ірізними панелями. Наприклад, пластикові зручні тим, що не зменшують набагато висоту стелі. Вони екологічні і недорогі, тому, якщо ремонт малобюджетний, а зробити хочеться побільше - вони стануть ідеальним рішенням.

Дзеркальні стелі в ванну кімнату

Поговоримо окремо про дзеркальних стелях. Дизайн стелі в ванній у вигляді відбиває дзеркальної поверхні може бути відмінним рішенням для малогабаритних ванних кімнат. Вони візуально розширюють простір. Плюс, така стеля, як і всі підвісні або натяжні стелі, приховає всі недоліки базової стельової поверхні. Монтаж дзеркальної стелі дуже простий.

Доглядати за такою стельової поверхнеюневажко. Як і для стекол і інших дзеркал вам знадобляться спеціально призначені для миття таких поверхонь кошти, або ж ви можете трохи частіше протирати їх м'якою ганчіркою.

Дзеркальні плити бувають різної форми, з фацетом із малюнком. Їх можна поєднувати з іншими стельовими покриттями, створювати багаторівневі системи. Дзеркальна стеля з фацетів висвітлює не тільки все приміщення, а й окремі ділянки ванної кімнати.

Рейкові дзеркальні стелі виготовляють з алюмінію. Вони можуть бути і дзеркальними і золотистими. Роблять ще й дзеркальні панелі, ідеальний розмір для ванної 30х30 сантиметрів.

А дзеркальні полістирольні панелі кріпляться на вже встановлений гіпсокартонна стеля. Вони дозволяють досягти бажаного результату без ще більшого зменшення висоти стелі.

дзеркальні стелі в ванну комнату1

дзеркальні стелі в ванну комнату2

дзеркальні стелі в ванну комнату3