ванна в стилі прованс

Сучасний дизайн ванної в стилі прованс зумієзачарувати навіть досвідчених цінителів своїм неповторним шармом французького села. Але щоб ванна кімната прованс була не просто красивою, а по-справжньому комфортною і затишною, слід з особливою ретельністю підійти до вибору кожної, навіть самої незначної деталі.

В першу чергу потрібно розібратися, що самепривертає вас в стилі прованс. Це може бути простота і невимушеність провінції на сонячному березі, створює атмосферу легкості і безтурботності. А може бути химерність і витонченість сімейного особняка, що зберігає історію і традиції. У будь-якому випадку, щоб приступити до вибору аксесуарів, сантехніки та меблів для ванних прованс, необхідно розуміти, яку атмосферу ви хочете створити.

Оформлення стін, підлоги і стелі

Для стилю прованс характерні теплі сонячнівідтінки персикового, рожевого, кремового, бірюзового, блакитного, оливкового кольору. Для статі частіше використовуються різні відтінки коричневого кольору. Стеля може бути просто побілена або декорований імітацією дерев'яних балок. Стіни та підлога можуть бути обшиті пофарбованим деревом. Плитка для ванною в стилі прованс є допустимим варіантом, за умови, що колірна гамма буде відповідати стилістичним вимогам.

Сантехніка для ванної кімнати прованс

Відмінною рисою сантехніки в цьому стиліє плавність ліній, поєднання простоти і витонченості. Класична форма ванни на фігурних ніжках і санвузла з витіюватими кованими елементами ідеально підходять для ванної прованс. Особливу увагу слід приділити дрібним деталям. Вентилі, крани, консолі або тумби для раковини повинні відповідати обраному стилю.

Меблі для ванної в стилі прованс

Традиційна меблі для ванної прованс - цезістарені комоди і шафки, столики з кованими ніжками, плетені кошики для білизни, витіюваті ковані вішалки. Відмінною рисою є легкість і плавність форм, наявність витончених кованих елементів. Пофарбована дерев'яні меблі можуть бути декорована розписом на морську або квіткову тематику. Плетені меблі привнесе в інтер'єр нотку легкості та невимушеності.

Аксесуари в стилі прованс

Завершальним штрихом в оформленні є вибіраксесуарів. Саме маленькі елементи декору дозволяють правильно розставити акценти, підкреслити неповторний шарм французького стилю. Характерними для стилю прованс є плетені вази з сухоцвітом, розписні вази з живими квітами, вироби на морську тематику, дзеркала в масивних витіюватих рамах, вироби з порцеляни, картини в стилі 18-19 ст. Ковані люстри, бронзові свічники, бра з витіюватими елементами також підкреслять особливості стилю.