Освітлення у ванній кімнаті

Сучасні дизайнери при розробці проектуванної кімнати все більше уваги приділяють висвітленню, оскільки воно повинно бути яскравіше, ніж в інших приміщеннях будинку. Найбільш правильним принципом установки освітлення ванної є розміщення джерел світла на трьох рівнях - стеля, підлога і освітлення на рівні дзеркал. Таке освітлення у ванній кімнаті здатне створити приголомшливий дизайн і особливу атмосферу. Крім звичайних варіантів освітлення ванної - всім звичної стельової лампи - можна застосовувати і більш сміливі способи освітлення ванних кімнат. У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити освітлення у ванній, яке саме освітлення потрібно зробити у ванній і основні прийоми створення комфортного і сучасного дизайну за допомогою освітлення.

Стельове освітлення ванної

Освітлення в маленькій ванній кімнаті можескладатися з усього лише одного стельового світильника і цього буде цілком достатньо. Але якщо приміщення ванної більш просторо, у вас з'являється більше можливостей для реалізації творчих ідей в інтер'єрі.

Для просторій ванній одного стельовогосвітильника буде мало, оскільки він не зможе забезпечити рівномірний розподіл кольору. Площа ванної також є основним аргументом при виборі потужності ламп. Для освітлення ванної кімнати можна вибрати як відкриті, так і вбудовані світильники. Дуже зручним є використання в освітленні ванній прожекторів з можливістю регулювання кута повороту. Якщо у вашій ванній кімнаті дуже висока стеля, доцільним буде установка підвісних стельових світильників, довжина яких вибирається в залежності від висоти стелі.

Перетворити ванну кімнату в вишуканий SPA-салон можна за допомогою декоративного світлодіодного освітлення ванної. Світлодіодне підсвічування виглядає стильно і сучасно, при цьому вона абсолютно безпечна.

Освітлення дзеркала у ванній

Будь-яке багатофункціональне приміщення потребуєзонування. Простір біля дзеркала є окремою функціональною зоною. Для поділу простору можна застосувати такі дизайнерські рішення, як подіум або ніша. Обов'язково потрібно виділити область біля раковини і дзеркала найяскравішим освітленням. Дизайнери рекомендують встановити світильники з обох сторін дзеркала. Таким чином ви отримаєте відмінне освітлення, і світло не буде зліпити очі. Важливо, щоб світло не відбивався в дзеркалі.

Освітлення ванни і меблів для ванної кімнати

Сучасні виробники сантехніки не перестаютьдивувати споживачів новими цікавим дизайнерськими рішеннями для ванної кімнати. Найоригінальніший спосіб прикрасити інтер'єр ванної кімнати - придбати ванну з незалежним освітленням. Виглядає чудово, але заплатити за неї доведеться відповідно.

Дуже практичним варіантом додаткового освітлення ванної є підсвічування меблів. Адже знайти потрібну річ в шафці, полки якого обладнані світильниками, буде набагато простіше.

Освітлення підлоги у ванній

Такий тип підсвічування у ванній кімнаті єодночасно і додатковим джерелом світла, і декоративним елементом. Для освітлення підлоги ванної використовуються такі ж світильники, як і для підсвічування садових доріжок - герметичні, міцні світильники, потужність яких не вище 5 Вт. Вони не бояться вологи, а тому їх можна сміливо розміщувати прямо під ванною. Для створення незвичайного світлового ефекту можна використовувати кольорові лампочки.

Візуальне розширення простору ванної за допомогою освітлення

Завдяки грамотно продуманому висвітлення ваннійкімнати можна кардинально перетворити маленьку ванну - зробити її візуально більше, додати інтер'єру стильний і вишуканий вигляд. Для освітлення в маленькій ванній відмінним рішенням буде установка помилкового вікна. Освітлення повинне бути максимально яскравим, а оздоблювальні матеріали - світлих кольорів.

1. Освітлення у ванній кімнаті

2. Висвітлення у ванній кімнаті

3. Освітлення у ванній кімнаті

4. Освітлення дзеркала у ванній

5. Освітлення дзеркала у ванній

6. Освітлення дзеркала у ванній

7. Освітлення маленької ванної

8. Освітлення маленької ванної

9. Освітлення маленької ванної