.Стеклянние полиці для ванної

При облаштуванні інтер'єру ванної кімнати вседеталі повинні бути не тільки красивими, але і практичними - стійкими до впливу підвищеної вологості, зручними при експлуатації, не ускладнювати прибирання. Тому для оформлення ванної часто зупиняють свій вибір на деталях зі скла. Цей матеріал не боїться води, його просто мити, а також глянцеві скляні поверхні в інтер'єрі ванної відмінно поєднуються з керамічною плиткою.

Якщо ви вирішили використовувати скло в інтер'єріванної кімнати, то кращим варіантом, безсумнівно, будуть полки. Адже це необхідний аксесуар, який спростить зберігання косметики, гігієнічних засобів та інших дрібниць. Не завжди є місце для тумби або шафки, в той час як на стінах вільне місце завжди знайдеться. Полки зі скла дуже зручні і безпечні, не дивлячись на тендітну структуру матеріалу. Скляні полиці для ванної кімнати виготовляють зі спеціального міцного скла товщиною не менше 5 мм, яке дуже складно розбити. Порізатися об краї скляних полиць у ванній теж неможливо, оскільки кромка надійно шліфується за спеціальною технологією.

Виробники радують широким асортиментомскляних полиць в ванну - ви можете підібрати полки стандартної форми або ж замовити ексклюзивні, які виготовлять виключно для вашого інтер'єру. Для ванної кімнати невеликої площі оптимальний варіант - це кутові полиці. Вони досить місткі, і при цьому не займають багато місця.

Обов'язковий аксесуар будь-якої ванної кімнати - цеДзеркало. Так чому б не зробити його ще більш практичним, поєднавши з дзеркальною полицею для ванної кімнати? Дзеркальні полки в ванну допоможуть зробити ранковий марафет ще більш приємним і комфортним процесом, оскільки з'явиться вільне місце для баночок з кремами, серветок та інших косметичних засобів.

1. Скляні полиці для ванної

2. Скляні полиці для ванної

3. Скляні полиці для ванної

4. Скляні полиці для ванної

5. Скляні полиці для ванної

6. Скляні полиці для ванної

7. Скляні полиці для ванної

8. Скляні полиці для ванної

9. Скляні полиці для ванної