Полиці для ванної кімнати

У типових квартирах ванні кімнати досить невеликі, тому для економії місця і для створення комфортних умов в цих приміщеннях використовуються різні полки з різноманітних матеріалів.

Полиці для ванної кімнати грають важливу роль: вони потрібні для зручного зберігання туалетного приладдя, підтримують інтер'єр ванної кімнати і вносять індивідуальність в обраний дизайн. Крім цього, зручні в розташуванні і використанні полки для ванної кімнати скорочують кількість зайвих рухів і економлять час.

Полиці у ванну кімнату слід вибирати надійніі практичні, матеріал і фурнітура, з яких полки виготовляються, повинні бути стійкі до вологості і перепаду температур. Полиці у ванну кімнату можуть бути зі скла, хромованими, металевими, пластиковими та навіть дерев'яними, тільки слід врахувати, що через підвищеної вологості потрібно вибирати меблі з вологостійких порід дерев, наприклад дуба, бамбука.

Полиці для рушників у ванну

Полиці для рушників у ванній кімнаті не тількизручні, але і можуть служити елементом загального дизайнерського рішення. Використання місця над дверима (а також і самих дверей) для зберігання рушників креативно і економно.

Сучасні ідеї для зберігання рушників для ванної пропонують нам легкі, "невидимі" металеві полки, які роблять більш вільним простір навіть в самій маленькій ванній кімнаті.

Крім настінних полиць можуть бути використані і для підлоги полиці у ванну. З їх допомогою можна ефективно використовувати кути ванної кімнати і зручно розмістити велику кількість рушників.

Різноманітність видів полиць в ванну кімнату

В даний час все більш актуальними стають полиці у ванну з дзеркалом - поєднуючи в собі універсальність і надійність, вони мають ще й стильний вигляд.

Прекрасно вписуються в інтер'єр хромованіполиці для ванної в спільному виконанні зі склом і без. Ці полички здаються майже невагомими, і вони будуть мати гарний вигляд навіть в невеликій ванній кімнаті.

Пластикові полиці у ванну є найбільшекономним варіантом, і в той же час заслуговує на увагу завдяки своїй легковажності, вологостійкості і відносної міцності. До того ж із пластику можуть бути виготовлені полки найрізноманітніших форм і забарвлень.

Полиці в ванних кімнатах можуть бути також ідерев'яними, проте через постійної високої вологості слід віддавати перевагу вологостійким сортам дерев або захищати поверхню виробів спеціальним водостійким лаком.

Численні аксесуари для ванної замістьзвичних кріплень мають присоски. Наприклад, полки на присосках в ванну можна легко встановити в душовій кабіні, біля раковини або ж навіть в самій ванній. Така система кріплення дозволяє без праці, а головне, без псування поверхні стіни і оздоблювальних матеріалів переміщати полки на присосках по всій кімнаті.

Ефектні та добротні металеві полиці у ванну,виробники пропонують різні види таких полиць, наприклад підвісні полки в ванну. Полиці з нержавіючої сталі - безпрограшний варіант: вони ніколи не іржавіють і виглядають багато і вишукано. Навісні полиці у ванну - досить часте рішення, яке вирішує проблему відсутності вільного місця. Вони бувають одно- або багатоярусними, відкритими або закритими, і їх можна з успіхом використовувати для зберігання дрібниць у ванній.

Але, які б ви не вибрали полиці для ванної, вони повинні бути зручні і комфортні саме вам, а також підтримувати загальний стиль вашої ванної кімнати.

Полку в ванну на присосках

Полку в ванну пластикова

Полку в ванну підвісна

Полку для рушників у ванну 6

Полку для рушників у ванну 1

Полку для рушників у ванну 2

Полку для рушників у ванну 3

Полку для рушників у ванну 4

Полку для рушників у ванну 5